آموزش سامانه امین برای فارغ التحصیلان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و واتساپ: 09159886819  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

پشتیبانی سایت

در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید به شماره 09159886819 در شاد ، تلگرام و یا نرم افزار ایتا  پیام بدهید
آیدی ما در نرم افزار شاد : @asemankafinet

انجام فارغ التحصیلی برای پایه دوازدهم در سایت امین

بازديد: 1093
انجام فارغ التحصیلی برای پایه دوازدهم در سایت امین

انجام فارغ التحصیلی برای پایه دوازدهم در سایت امین

پس از دریافت نمرات دروس نهایی از سامانه امتحانات نهایی (final) در دریافت و اعمال در دانا برای کسب اطمینان از این که کلیه نمرات همه پایه ها در دانا تکمیل شده است ابتدا در دانا برای این که هیچ کارنامه های ناتمام نباشد از قسمت چاپ کارنامه، کارنامه همه دانش آموزان را تا مرحله چاپ پیش می بریم با این کار عملیات محاسبه نمرات و معدل گیری انجام می پذیرد. هم چنین از قسمت ورود نمرات گزینه نمرات ثبت نشده دانش آموزان را انجام داده تا در صورت وجود موردی نسبت به ثبت آن اقدام نماییم.

مرحله اوّل:

بعد از این کار وارد قسمت عملیات ضمن سال / نقل و انتقال سروری شده و گزینه ارسال سوابق به سامانه امین را انتخاب نمایید به پیامی که داده خواهد جواب مثبت دهید و هم چنین برای پیام بعدی نیز عنوان تایید را لمس نمایید.  در این قسمت سیستم به بررسی و پردازش اطلاعات دانش آموزان می پردازد.  پس از پایان این بخش محل ذخیره فایل خروجی را انتخاب نمایید. برای این کار ابتدا عنوان انتخاب مسیر را لمس نمایید و محل ذخیره قایل را تعیین کنید و در نهایت بر روی کلمه شروع کلیک نمایید.

با این کار فایل مورد نظر آماده است که در سامانه امین دریافت شود.

مرحله دوم:

ابتدا وارد سامانه جامع سنجش وزارت آموزش و پرورش به آدرسhttp://edu.medu.ir/Login.aspx شده و

الف) از قسمت انتخاب دوره دوره مربوطه مثلا (خرداد ۹۸-۹۷) را انتخاب و از دو گزینه پایین عنوان ( عملیات مدرسه متوسطه دوم) را تیک زده و ذخیره نمایید.

ب) عملیات اصلی بر روی گزینه دریافت اطلاعات از دانا کلیک نمایید.

ج) در این صفحه جدید می بایست فایل خروجی از دانا را دوبار دریافت نمایید: بار اول برای: ارسال کلیه اطلاعات دانش آموزان و بار دوم برای: ارسال تصاویر دانش آموزان

نکته اول: با زدن دکمه ذخیره برای دریافت اطلاعات دانش آموزان می بایست صبر نماییم تا مرحله دریافت تکمیل شده و اسامی دانش آموزان را مشاهده نماییم.

نکته دوم: بعد از دریافت تصاویر نیز می بایست با پیغام ( عملیات با موفقیت انجام شد) روبرو شویم.

د) در این مرحله از کار بر روی عنوان عملیات اصلی سپس وضعیت مدرسه کلیک می نماییم و از بخش شروع محاسبه کارنامه بر روی بخش مربوطه کلیک نمایید و عنوان شروع عملیات محاسبه کارنامه را لمس نمایید. با این کار ابتدا تاریخ و زمان شروع محاسبه ثبت می شود. صبر می نماییم تا تاریخ و زمان پایان محاسبه نیز ثبت شود.

ه) بعد از پایان محاسبه تیک تایید نهایی مدرسه را فعال نموده و بر روی ذخیره کلیک می نماییم. با پیامی مبنی بر اطمینان از این کار مواجه خواهیم شد دکمه ok را کلیک کرده و تایید می نماییم. در صورت انجام کار با پیام ( عملیات با موفقیت انجام شد) مواجه خواهیم شد.

نکته۱: بهتر است قبل از این کار مسولین مدرسه را معرفی نمایید زیرا در صورت ثبت نکردن مسولین آموزشگاه با پیام خطای ( امکان تایید وجود ندارد، زیرا نام مسئولین مدرسه وارد نشده است) روبرو خواهید شد.

نکته۲: برای بر طرف نمودن این مشکل از قسمت عملیات مدرسه متوسطه دوم>>عملیات اصلی>>مسئولین مدرسه را انتخاب نمایید، سپس نام مسئولین مدرسه در ماه جاری را وارد نمایید.

و) از بخش عملیات اصلی / عملیات کارنامه کلی را انتخاب نمایید و سپس از بخش شروع محاسبه کارنامه کلی بر روی گزینه مربوطه کلیک نمایید. در پنجره جدید باز شده شروع عملیات محاسبه کارنامه کلی را لمس نمایید. ابتدا تاریخ و زمان شروع ثبت می شود اما باید تا ثبت تاریخ و زمان پایان محاسبه صبر نمود.

توجه ویژه و مهم: قبل از انجام مرحله بعد که در حقیقت عملیات فارغ التحصیلی است می بایست شروع محاسبه کارنامه کلی برای همه دوره ها انجام شده باشد. پس بهتر است قبل از انجام عملیات ارسال فارغ التحصیلان مورد فوق در نظر گرفته شده و اگر نقصی هست برطرف شود.

ز) از قسمت عملیات اصلی گزینه عملیات ارسال فارغ التحصیلان به امین را لمس نمایید. در قسمت مربوطه شروع ارسال به امین را کلیک کرده و عنوان ارسال فارغ التحصیلان به امین را لمس نمایید.

چون این نوع از فارغ التحصیلی اولین بار است که از طریق سامانه امین انجام می گیرید ممکن مواردی بیان نشده و یا مواردی اضافه باشد. لذا با انجام قطعی کار حتما تغییرات بیان خواهد شد.

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان -- صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: یکشنبه 17 فروردین 1399 ساعت: 22:51 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,
نظرات(0)

نظرات


کد امنیتی رفرش

شبکه اجتماعی ما

   
     

موضوعات

پيوندهاي روزانه

تبلیغات در سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید :

فرم های  ارزشیابی معلمان ۱۴۰۲

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام فایل را به شماره همراه   09159886819  در تلگرام ، شاد ، ایتا و یا واتساپ ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل برای شما  فرستاده می شود .

درباره ما

آدرس خراسان شمالی - اسفراین - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 12000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , طرح درس