قرارداد خدمات اینترنتی و اختصاص وب سایت | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

نمونه قرارداد مربوط به ارائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک

بازديد: 13
نمونه قرارداد مربوط به ارائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک

نمونه قرارداد رائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد رائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

  

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

 

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

قرارداد مربوط به ارائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه انجمن های علمی آموزشی

معلمان فیزیک در زیر مجموعه وبگاه اتحادیه

                        

این قرارداد بین اتحادیه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک ایران ( اتحادیه) و انجمن علمی آموزشی معلمان فیزیک استان ............................. (انجمن) جهت ارائه خدمات اینترنتی و واگذاری وبگاه (سایت) اختصاصی انجمن در زیر مجموعه وبگاه اتحادیه با شرایط زیر منعقد می گردد.

1- محتوای وبگاه تنها برای امور علمی آموزشی، اخبار و مقالات علمی و اطلاع رسانی فعالیت های اجرایی انجمن در نظر گرفته شده و بر اساس اساسنامه اتحادیه و انجمن نمی تواند شامل محتوای صنفی یا سیاسی باشد. مسئولیت حقوقی محتوای وبگاه انجمن بر عهده رئیس انجمن می باشد.

2-انجمن نسبت به تکمیل شناسنامه انجمن که در ستون سمت راست وبگاه قرار گرفته و شامل معرفی رئیس ، نایب رئیس ، خزانه دار ، بازرس ، اعضا و بازرس علی البدل ، مسئولین کمیته روابط عمومی، کمیته بزرگداشت و ارتقاء مقام معلم ، کمیته علمی و آموزشی ، کمیته نشریات و تاریخ آخرین انتخابات ، آدرس دفتر مرکزی انجمن ، تلفن دفتر مرکزی انجمن ، آدرس الکترونیکی انجمن و سایر اطلاعات مورد لزوم اقدام نماید.

3-پس از امضاء این قرارداد نام کاربری و رمز عبور برای انجمن ایجاد شده و به رئیس انجمن تحویل داده می شود، رئیس انجمن نسبت به حفظ و نگهداری محرمانه نام کاربری و رمز عبور اقدام لازم را بعمل خواهند آورد.

4-انجمن از بارگزاری فایل‌ها و اطلاعات در سایت بر اساس نیاز انجمن و در حد متعارف اقدام خواهد نمود و از بارگزاری فایل های با حجم زیاد که فضای سایت را اشعال نموده و موجب کندی سیستم شود خودداری خواهد نمود.

5-  عضویت در انجمن تنها از طریق تکمیل فرم ثبت نام از طریق سامانه عضویت که در سایت اتحادیه قرار دارد امکان پذیر خواهد بود و تمام اعضای قبلی و اعضای جدید می بایست از طریق سامانه جهت عضویت در انجمن اقدام نمایند.

6- حق عضویت اعضای انجمن از طریق سامانه عضویت توسط متقاضی پرداخت می شود. در هر سال لیست اعضاء انجمن بعلاوه سهم مبلغ حق عضویت واریز شده به حساب انجمن واریز خواهد شد.

7- برای افرادی که از طریق سامانه عضویت برای عضویت در انجمن اقدام نموده و حق عضویت خود را از این طریق پرداخت نموده باشند خدمات زیر به صورت رایگان ارائه می گردد:

7-1- ارسال خبرنامه اتحادیه به آدرس عضو

7-2- ارسال مجله پارسی معلم فیزیک به آدرس عضو

7-3- استفاده از تخفیف ویژه برای اعضای انجمن ها برای شرکت در کنفرانس آموزش فیزیک و سایر دوره ها، همایش ها، کارگاههای اتحادیه.

7- مبلغ 1000000 ریال هزینه سالانه برای ارائه خدمات وبگاه  برای سال 1391 است که از حق عضویت ها کسر و به حساب اتحادیه واریز خواهد شد.

8- در راستای اهداف هماهنگ سازی بین انجمن ها، و مصوبه دهمین نشست شورای نمایندگان اتحادیه در 22 تیر 1390  مبلغ حق عضویت اعضاء انجمن ها در سال 1391 برابر با  .............................. ریال  تعیین شده است.

9- 25% مبلغ مجموع حق عضویت اعضای انجمن توسط اتحادیه جهت صرف هزینه ها و خدمات ارائه شده به اعضاء (موضوع بند7 ) و امور جاری اتحادیه می شود و 75%  آن جهت استفاده در برنامه های علمی انجمن و امور جاری به حساب انجمن استان واریز خواهد شد. انجمن نیز متعهد می شود نشریات خود را بصورت رایگان برای اعضا ارسال نموده و نسبت به تعیین تخفیف برای شرکت اعضا در برنامه های علمی و همایش ها و کارگاههایی که در استان اجرا می شود اقدام نماید.

10-تایید عضویت برای اعضای انجمن که از طریق سامانه انجام می شود توسط اتحادیه انجام می شود. در صورتی که انجمن بر اساس اساسنامه خود نسبت به لغو عضویت یکی از اعضا تصمیم گیری نماید، لازم است تا این تصمیم را کتبا به اتحادیه اعلام نماید. اتحادیه پس از دریافت نامه فوق عضویت وی را لغو نموده و به ذینفع اطلاع می دهد. 

11- در صورت درخواست کتبی انجمن برای استفاده از امکانات سامانه ثبت نام کارگاهها، کنفرانس ها و همایش ها را در کمیته علمی بررسی و در صورت موافقت با آن این امکانات را در اختیار انجمن استان قرار خواهد داد. در این صورت هزینه ثبت نام به حساب اتحادیه و سایر هزینه به حساب انجمن واریز خواهد شد. میزان این هزینه ها با توافق طرفین و طبق قراردادی که برای این منظور بین روسای انجمن و اتحادیه منعقد می گردد، تعیین خواهد شد.

این قرار داد با امضاء رئیس انجمن بعنوان نماینده حقوقی انجمن و امضاء رئیس اتحادیه بعنوان نماینده حقوقی اتحادیه از زمان امضاء تا سه سال مورد تایید است و با جابجایی افراد حقیقی کما فی السابق معتبر خواهد بود. پس از اتمام زمان قرارداد در صورت تمایل برای سالهای بعد نیز قابل تمدید است. این قرار داد در دو نسخه که حکم واحد دارند تدوین شده و از تاریخ امضاء و با شرط رعایت مفاد قرارداد تا پایان سال 94 اعتبار خواهد داشت.

                امضای رئیس انجمن                         امضای رئیس اتحادیه

                       و مهر                                              ومهر

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 12 تير 1397 ساعت: 10:18 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی