فرم قراداد اشتراک اینترنت dsl | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و واتساپ: 09159886819  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

پشتیبانی سایت

در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید به شماره 09159886819 در شاد ، تلگرام و یا نرم افزار ایتا  پیام بدهید
آیدی ما در نرم افزار شاد : @asemankafinet

نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL)

بازديد: 215
نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL)

نمونه قرارداد  اقرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL)

 

تعاريف :

"شرکت": نام ثبتي شرکت ………….. (سهامي خاص) مي‌باشد.

"شبكه شرکت": شامل زيرساخت تسهيلات و تجهيزات خطوط پرسرعت است كه تحت مالكيت و نظارت "شرکت" اداره و نگهداري مي‌شود.

تبصره 1 : زيرساخت شبكه مخابراتي كشور ، سيم‌كشي داخلي ساختمان مشتركين، خطوط تلفن و تسهيلات و تجهيزاتي كه تحت مالكيت، اختيار و نظارت "شرکت" نيست جزء شبكه "شرکت" محسوب نمي‌شود.

"رانژه كردن": برقراري ارتباط سيم "مشترك" با Splitter شركت سرويس دهنده توسط شركت مخابرات در مرکز مخابراتي مشترک.

 

ماده 1: طرفين قرارداد :

اين قـرارداد بين شركت ……………… به  شماره ثبـت………….. به نشانـي : تهران …………………..که در اين قرارداد "شرکت" ناميده مي‌شود از يك طرف و متقاضي ................................................ با تلفن:...................-..............آدرس:.................................................... و"فرم درخواست سرويسDSLو يا سايت فروش الکترونيک …………….." كه از اين پس در قرارداد "مشترك" ناميده مي‌شود از طرف ديگر برابر ماده 10 قانون مدني و با شرايط ذيل منعقد گرديد.

تبصره2 : "فرم درخواست سرويس DSL و يا تکميل اطلاعات متقاضيان در سايت فروش الکترونيک داده ……………." جزء لاينفك اين قرارداد مي‌باشد.

 

ماده 2: موضوع قرارداد :

برقراري اتصال دو طرفه نامتقارن به شبکه جهاني اينترنت براي استفاده از خدمات "شرکت" از طريق شبکه "شرکت" معادل…..دريافت و……. ارسال با نام کاربري :…………..و کدشناسه : …………….

تبصره 3 : "مشترك" در صورت تمايل به خريد تجهيزات و لوازم اعم از مودم، اسپليتر، تجهيزات اضافي و غيره مي‌تواند با "شرکت" تماس حاصل نمايد. بديهي است تجهيزات مذكور جزء اين قرارداد نبوده و كليه هزينه‌هاي مربوطه از قبيل بهاي تجهيزات، هزينه نصب و غيره جداگانه محاسبه و اخذ خواهد شد.

تبصره 4 : مشترك مي تواند از طريق پورتال الكترونيكي كه شركت در اختيار وي مي گذارد نسبت به تغيير سرويس خود اقدام نمايد كه دراين حالت آخرين نوع سرويس انتخاب شده در پورتال مبناي محاسبات مالي خواهد بود.

 

ماده 3 : مدت قرارداد :

شروع قرارداد از تاريخ .............1388و مدت قرارداد تابعي از نوع سرويس انتخابي …….. و قيمت آبونمان پايه و ترافيك مصرفي آن بر اساس سايت رسمي شركت فن آوا مي باشد .

ماده 4 : مبلغ قرارداد :

4-1- حق اشتراك مطابق با تعرفه "شرکت" و مندرجات "فرم درخواست سرويس DSLو يا سايت فروش الکترونيک ……….."  و بر مبناي نوع درخواست "مشترك" به مبلغ…………….. ريال به مدت ................. ماه محاسبه گرديده و مشترك موظف به پرداخت آن به صورت Prepaid به حساب شركت واريز نمايد.

تبصره 5 :  با توجه به مدت 12 ماهه قرارداد 10% مبلغ قرارداد به عنوان تخفيف درنظر گرفته شده است و پس از پرداخت توسط مشترک به حساب شرکت به مبلغ کل قرارداد در سامانه فروش فن آوا اضافه خواهد شد .

4-2- هزينه آبونمان مطابق تعرفه مخابرات عطف به ماده 16 و 38 قانون ماليات بر ارزش افزوده، به ميزان 1.5% ماليات و 1.5% عوارض در مبلغ قرارداد محاسبه شده است .

 

ماده 5 : نحوه پرداخت :

مشترك مبلغ قرارداد را طبق  اعتبار تعيين شده به حساب ………….. نزد بانک ………… واريز و از سرويس درخواستي طبق تعرفه استفاده    مي نمايد.

تبصره 6 : برقراري اتصال و دوام ارتباط منوط به پرداخت  اعتبار در هر دوره قبل از شروع آن خواهد بود.

 

ماده 6 : تعهدات "مشترك" :

6-1- "مشترك"متعهد است از ايجاد هرگونه اختلال نرم افزاري و سخت افزاري در شبكه "شرکت" خودداري نمايد.

6-2- "مشترك"حق واگذاري كليه حقوق و تعهدات مرتبط ناشي از اين اشتراك منجمله IP تخصيص يافته توسط "شرکت" را جزئا و يا كلاً به غير ندارد.

6-3- "مشترك" متعهد مي‌گردد از فروش مجدد موضوع قرارداد و ارائه خدمات ثانوي به اشخاص ثالث به هرنحوي خودداري نمايد، مگر با موافقت كتبي"شرکت". مسئوليت هرگونه استفاده غيرقانوني و غيرمجاز به عهده "مشترك" مي‌باشد.

6-4- "مشترك" متعهد مي‌گردد از ارسال هرگونه Spam و نامه‌هاي تبليغاتي خواسته و يا ناخواسته به اينترنت خودداري كرده و در اين راستا اقدامات لازم جهت جلوگيري از ارسال ناخواسته Spam و نامه‌هاي تبليغاتي را اعمال نمايد.

6-5- "مشترك" متعهد است کليه قوانين جمهوري اسلامي ايران و شرکت مخابرات را رعايت نموده و جهت جلوگيري از دسترسي كاربران شبكه خود (درصورت وجود) به سايت‌ها و موضوعات خلاف اخلاق و مغاير با شئونات اسلامي اقدامات لازم را به‌كار بندد. كليه مسئوليتهاي اخلاقي و قانوني ناشي از استفاده "مشترك" و كاربران تحت نظر وي بر عهده "مشترك" مي‌باشد.

6-6- صورتحساب هر دوره در پايان هر ماه در سايت فروش الکترونيک………….. و يا آدرس پست الكترونيك اعلام شده توسط "مشترک "  قابل مشاهده است. همچنين در صورت نياز به نشاني پستي اعلام شده توسط "مشترك" نيز ارسال مي‌گردد. ( بديهي است استفاده مجدد منوط به شارژ اعتبار خواهد بود )

تبصره7 : "مشترك" در هر صورت (دريافت و يا عدم دريافت صورتحساب در زمان مقرر) موظف به شارژ اعتبار  هر دوره مطابق تعرفه "شرکت" تا قبل از دوره جديد خواهد بود. عدم پرداخت به موقع به منزله عدم تمايل "مشترك" به ادامه قرارداد مي‌باشد. در اين‌صورت "شرکت" اقدام به قطع سرويس "مشترك" خواهد نمود.

تبصره8 : چنانچه "مشترك" ظرف پانزده روز پس از قطع سرويس، اقدام به پرداخت كل مبلغ دوره ننمايد خط وي از حالت رانژه خارج خواهد شد. برقراري اتصال مجدد منوط به موجود بودن امكانات فني و پرداخت هزينه راه‌اندازي مي‌باشد.

6-7- "مشترك" متعهد به رعايت قوانين Copyright مي‌باشد.

6-8- "مشترك" موظف است حداكثر ظرف مدت يك هفته پس از اعلام رانژه شدن خط تلفن، محيط را جهت نصب و مراجعه نصاب مودم آماده نمايد در غير اين‌صورت پايان هفته مبناي شروع قرارداد خواهد بود.

6-9- "مشترك" موظف است قبل از تغيير مالكيت خط تلفن (به خصوص در فاصله رانژه شدن) موضوع را به "شرکت" اعلام نمايد، در غير اين صورت چنانچه خط مذكور رانژه شده باشد مخابرات آن را به حالت عادي برمي‌گرداند و اگر رانژه نشده باشد هيچ اقدامي در اين زمينه انجام نخواهد داد. نتيجه اين امر عدم برقراري سرويس مي‌باشد كه مسئوليت آن تماماً به عهده "مشترك" خواهد بود.

6-10- "مشترك" موظف است هرگونه درخواست خود از قبيل تغيير نوع سرويس و غيره را كتباً و يا از طريق سايت فروش الکترونيک داده ……….. به "شرکت" اعلام نمايد.

 

ماده 7 : تعهدات "شرکت" :

7-1- "شرکت" خدمات پشتيباني تلفني به "مشترك" را به‌صورت 24 ساعته در ايام هفته تعهد مي‌نمايد.

7-2- "شرکت"متعهد است كه اينترنت را در درگاه خروجي مودم "مشترك" تحويل دهد.

7-3- "شرکت" برقرار بودن شبكه خود را به ميزان متوسط ماهانه 95% تعهد مي نمايد كه نحوه محاسبه آن به شكل زير مي باشد:

ميزان برقراري شبكه "شرکت" به درصد = [ مدت کل به دقيقه / (مدت قطع بودن به دقيقه - مدت كل به دقيقه) ] * 100

    تبصره 9 : چنانچه "مشترك" از تجهيزاتي استفاده نمايد كه از "شرکت" خريداري نشده باشد، ميزان برقراري شبکه، مورد تعهد "شرکت" نخواهد بود.

7-4- در صورت بروز مشكل مبني بر عدم رعايت بند 7-3 "مشترك" مي بايست حداكثر ظرف مدت يك هفته موضوع را از طريق سايت پشتيبان شبکه به آدرس www……….com و يا به آدرس پست الکترونيک    ……………..  اطلاع دهد، "شرکت" نسبت به بررسي و حل مشكل اقدام نموده و صرفاً زمان خرابي مازاد بر ميزان مذكور در بند 7-3 را به مدت اين قرارداد اضافه خواهد كرد. چنانچه خرابي به علت مشكلات مراكز مخابراتي بوده يا از ميزان ياد شده كمتر باشد و يا "مشترك" در موعد مقرر آن را اعلام ننمايد، مدت قرارداد افزايش نخواهد يافت.

7-5- هر نوع خسارت وارده به "مشترك" صرفاً از طريق ارائه سرويس و افزودن به مدت قرارداد وي جبران خواهد شد.

7-6- كليه مکاتبات "شرکت" با "مشترك" شامل صورتحساب ماهانه و امثالهم از طريق سايت فروش الکترونيک ……… ، يا  آدرس پست الكترونيك "مشترک" ، شماره تماس اعلام شده توسط "مشترک" و در صورت نياز به نشاني پستي وي كه در "فرم درخواست سرويس DSLو يا سايت فروش الکترونيک ………."  اعلام شده، انجام خواهد شد. در صورتي‌كه هر يك از نشاني‌هاي ارائه شده صحيح نباشد كليه مسئوليت‌هاي آن به عهده "مشترك" بوده و اطلاع به نشاني هاي ياد شده به منزله اطلاع به "مشترك" خواهدبود. در صورت بروز هر نوع خسارت مسئوليت جبران آن به عهده مشترك مي‌باشد.

7-7- ارتقا و کاهش سرويس "صرفا "  در ابتداي هر ماه بنا به درخواست کتبي مشترک و طبق مبلغ واريز شده به حساب جاري مندرج در " ماده 5 " اين قرارداد امکان‌پذيري‌باشد.

7-8- "شرکت" مي تواند به صلاحديد خود در راستاي حفظ امنيت شبکه برخي از دسترسي‌هاي مشترک را  طبق قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران محدود کند.

 

ماده 8 : فسخ قرارداد :

8-1-در صورت هرگونه تغيير در قوانين و مقررات، افزايش ماليات، عوارض و غيره، تغيير تعرفه "شرکت"، افزايش قيمت‌ها و غيره "شرکت" هيچ‌گونه مسئوليتي نداشته و محق است  با اعلام قبلي و انعکاس شرايط جديد به مشترک اقدام به فسخ قرارداد نمايد. مگر اينكه "مشترك" شرايط و قيمت‌هاي جديد را تقبل و پرداخت كند.

 

 

8-2- در صورتي‌كه "مشترك" در موعد غير مقرر اقدام به فسخ قرارداد نمايد مکلف به پرداخت موارد ذيل مي‌باشد:

الف- بهاي مدت زمان مصرف از ابتداي قرارداد تا پايان آن.

ب- 3% كل مبلغ قرارداد موضوع قانون تجميع عوارض.

ج- ماهانه هزينه آبونمان مطابق تعرفه مخابرات از ابتداي قرارداد تا پايان آن بابت آبونمان مخابرات (در صورتي‌كه "شرکت" آبونمان را به مخابرات پرداخت كرده و يا خط تلفن "مشترك"رانژه شده باشد).

8-3- چنانچه "مشترك" به هريك از تعهدات خود عمل ننمايد "شرکت" مي‌تواند قرارداد را به صورت يك‌جانبه فسخ نموده و از ارائه خدمات به "مشترك" خودداري كند. در اين‌صورت مبلغ باقيمانده حق اشتراك مسترد نشده و به عنوان خسارت عدم ايفاي تعهد منظور و اخذ مي‌گردد. بديهي است درصورتي‌كه خسارات وارده بيش از باقي‌مانده اشتراك باشد "مشترك" موظف به جبران آن مي‌باشد. "شرکت" حق پيگيري قانوني را براي خود محفوظ مي‌دارد. جبران كليه خساراتي كه به هر شكلي از ناحيه "مشترك" وارد شده باشد به عهده وي خواهد بود.

 

ماده 9  : مواد قرارداد :

اين قرارداد در سه صفحه مشتمل بر نه ماده و نه تبصره ، در دو نسخه که هر نسخه حکم واحد را دارد، تنظيم شده و با توافق طرفين به امضاء رسيده و قابل اجراء است.

اينجانب .............................................. به نمايندگي از طرف (شخص حقوقي) ........................................... صحت كليه اظهارات خود را تأييد نموده و اعلام مي‌دارم تمامي مطالب فوق و موارد مذكور در "فرم درخواست سرويس DSLو يا سايت فروش الکترونيک ………" و تعرفه "شرکت" را به دقت مطالعه نموده‌ام و ضمن قبول كليه مفاد آن حق هرگونه ادعا و اعتراضي را در حال و آينده به هر شكل از خود سلب و ساقط مي‌نمايم.

« امضاء اين قرارداد به منزله قبول تعرفه "شرکت" و كليه شرايط و مفاد قرارداد و "فرم درخواست سرويس DSLو يا سايت فروش الکترونيک ………." مي‌باشد.»

 

 

 

 

                                  مهر و امضاء مشترک                                                                                      مهر و امضاء

                                                                                                                                                      نماينده فروش

                                                                                                                                             شرکت

 

همچینن می توانید از سایر فرم های قرارداد از لینک های زیر استفاده کنید :

 

عنوان پست تاریخ ارسال
 
نمونه قرارداد کار محدود شنبه 27 مرداد 1397
 
نمونه قرارداد اجاره به شرط تمليك سه شنبه 19 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره آپارتمان مسکونی یکشنبه 17 تیر 1397
 
نمونه قرارداد نگهداری خط شبکه وایرلس یکشنبه 17 تیر 1397
 
نمونه قرارداد طرح پژوهشی یکشنبه 17 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مستخدم پاره وقت شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره سردخانه شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید کالا شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید دستگاه تابلو برق شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اقاله شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری دستگاه های کامپیوتری شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تامین خودرو (پیمانکاری) شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خدمات نصب و راه اندازی سیستم عامل و برنامه های کاربردی پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد راه اندازی شبکه LAN خصوصی و دولتی پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مبایعه نامه قطعی خودرو پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مشاغل کارگران پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد قولنامه انتقال ملك چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد کشت و برداشت در مزارعه چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مزایده آپارتمان چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش املاک مزایده چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید اینترنت با پهنای باند 70mb/s چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد پیشنهاد خرید کامپیوتر سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تأليف و ترجمه کتاب سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد کار معین سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه فروش و توزیع سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد كار موقت (كارمند) سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خدمات پس از فروش سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش و راه اندازي نرم افزار جامع بيمارستاني سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مربوط به ارائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد همكاري در فعاليتهاي تحقيقاتي سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش پيامك (SMS) ارزش افزوده سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش سامانه ارسال پيام كوتاه(SMS) سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اعطای عامليت فروش پيامك انبوه سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد پیمان‌کاری طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت تک زبانه فارسی دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش و ارائه خدمات پیام کوتاه دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خدماتی دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد آموزش مهارت هاي كسب و كار و كار آفريني دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد راهبری، سرویس، نگهداری و پشتیبانی سیستمهای نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه ای دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره باشگاه- تالار دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد طراحی و راه اندازی نرم افزار نماتن یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد دریافت نمایندگی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد کار دانشجویی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش نرم افزار سوله پرداز یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد نشر: حق الترجمه بصورت درصدی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید یک دستگاه نمایشگر ویدئو یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خريد لیسانس نرم‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها) یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره غرفه هفتگی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد واگذاري فعاليت‌هاي پشتيباني و خدمات - قرارداد اجاره بوفه یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد ترجمه کتاب شنبه 09 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تأليف کتاب شنبه 09 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اعطای تسهیلات مالی شنبه 09 تیر 1397
 
نمونه قرارداد واگذاري مالكيت معنوي پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد حروفچيني كتاب پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد ويرايش توأم ادبي ـ فني کتاب ها پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش و نصب سیستم های انفورماتیکی اداری پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه فرم مربوط به تمدید قرارداد استخدام پیمانی پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید قطعی کالا و اجناس فروشگاهی پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد امانی فروش کالاها بصورت نقد و اقساط در فروشگاه پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد حق التدریسی مدرس پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد جهت کانکس آنتن همراه چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد وام خرید مسکن چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد رسمی رهن ویژه املاک چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اشتراک خدمات اینترنت چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره نامه مغازه چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد واگذاری داروخانه بصورت اجاره چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) چهارشنبه 06 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: اجاره محل تجاری بدون اخذ سرقفلی از سوی موجر چهارشنبه 06 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قراداد پیمانکاری پژوهشی شرکت ملی گاز چهارشنبه 06 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد خدمات رایانه ای چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه فرم قرارداد با موضوع: نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن خبری سه شنبه 05 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب سه شنبه 05 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد کار موقت سه شنبه 05 تیر 1397
 

 

……………

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان -- صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: چهارشنبه 06 تیر 1397 ساعت: 10:42 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات(0)

نظرات


کد امنیتی رفرش

شبکه اجتماعی ما

   
     

موضوعات

پيوندهاي روزانه

تبلیغات در سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید :

فرم های  ارزشیابی معلمان ۱۴۰۲

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام فایل را به شماره همراه   09159886819  در تلگرام ، شاد ، ایتا و یا واتساپ ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل برای شما  فرستاده می شود .

درباره ما

آدرس خراسان شمالی - اسفراین - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 12000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , طرح درس