فرم قرارداد اشتراک خدمات اینترنت | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

نمونه قرارداد اشتراک خدمات اینترنت

بازديد: 5
نمونه قرارداد اشتراک خدمات اینترنت

 نمونه قرارداد اشتراک خدمات اینترنت بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش مربوط به قرارداد اشتراک خدمات اینترنت را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

بسمه تعالی

 

فرم قرارداد اشتراک خدمات اينترنت

 

مشخصات متقاضی حقيقی:

نام:                                              

نام و نام خانوادگی:             

نام پدر:   شماره شناسنامه:     صادره از:            محل تولد:

تاريخ تولد:                       مدرک و رشته تحصيلی:      

آدرس :                           کدپستی:

تلفن:                  فکس:    

آدرس پست الکترونيک موجود:                                  

 

 

مشخصات متقاضی حقوقی:

نام سازمان/شرکت:                         نام مديرعامل:                    زمينه فعاليت:       

شماره ثبت:                       تاريخ ثبت:          

آدرس پستی:                                

کدپستی:               تلفن:         فاکس:

آدرس پست الکترونيک موجود:

                       

نام نماينده تام الاختيار:         نام پدر:      شماره شناسنامه:

صادره از:                           محل تولد:         تاريخ تولد:

 

 

 

نوع خدمات درخواستی:

                        مبلغ :                                   ریال

شناسه User Name مورد نظر:

به ترتيب اولويت                

1)         2)         3)

 

رمز عبور موقت( Password ) حداقل 6 کاراکتر:

 

           

نحوه آشنايی با شرکت مهندسی:         

کاربران   نام معرف:           

مطبوعاتنام مجله يا روزنامه:

ساير       نام ببريد: 

 

اينجانب .........................................با اعلام صحت اطلاعات مندرج فوق و قبول کليه شرايط و تعهدات جهت عضويت ذکر شده در اين برگ قرارداد ، تقاضای اشتراک در شبکه تباشير جهت برقراری ارتباط با اينترنت را دارم.

 

امضای متقاضی يا مهر و امضای شرکت يا سازمان:                                                                               تاريخ:...........................

 

لطفا ، به مندرجات پشت برگه توجه شود.

 

تعهدات مشترک

1- مشترک موظف به اجرای قوانين و مقررات دولت جمهوری اسلامی ايران بهنگام استفاده از شبکه اطلاع رسانی و رعايت کامل شعانر و شئونات اسلامی است (مسئوليت پی آمدهای ناشی از هرگونه استفاده غيرمجاز از امکانات شبکه ، خدمات ارائه شده و از جمله مفاد مندرج و محتوای پرونده ها و نامه های الکترونيکی بر عهده مشترک است)

در مورد اشخاص حقوقی اين مسئوليت بر عهده مديران مربوطه است.

2- مشترک موظف به حفظ رمز و شناسه خود است و از واگذاری آن به ديگران بايد اکيدا خودداری نمايد و شرکت مهندسی تباشير در صورت استفاده ديگران از رمز و شناسه مشترک ، حق قطع خدمات را خواهد داشت که در اينصورت اعتبار باقيمانده جهت خدمات استفاده نشده به مشترک مسترد نخواهد شد.در هر حال شرکت در قبال استفاده ديگران از اعتبار مشترک هيچگونه مسئوليتی ندارد.

3- در صورتيکه مشترک کلمه رمز خود  را  فراموش کرده باشد ، فقط با مراجعه حضوری و ارائه مدارک شناسايی معتبر می تواند کلمه رمز خود را مشخص نمايد.

4- تغيير شناسه کاربری به هيچ عنوان امکان پذير نيست .(برای شرکتها و موسساتی که نام شرکت خود را تغيير داده اند با ارائه آخرين کپی روزنامه رسمی مبنی بر تغيير نام آن شرکت ، تغيير شناسه کاربری ميسر می گردد).

5- مشترک نمی تواند حقوق و تعهدات شناسه و رمز عبور خود را در اين قرارداد بدون موافقت کتبی شرکت مهندسی تباشير به غير واگذار نمايد.

6- در صورت مصرف تمام اعتبار ، شرکت تا تامين اعتبار از سوی مشترک ، تعهدی در قبال ادامه خدمات خود نخواهد داشت و در صورتيکه به هر علت مشترک از خدماتی بيش از مقدار پرداخت خود به شرکت بهره مند شود ، موظف به پرداخت و تسويه حساب کامل خواهد بود.

7- هرگونه تغيير در وضعيت آدرس و شماره تلفن مشترک بايد در اسرع وقت به صورت کتبی به شرکت مهندسی تباشير اعلام شود.

8- تامين تجهيزات رايانه ای و نرم افزار های مورد نياز و خط تلفن برای اتصال به سيستم اطلاع رسانی کلا بر عهده مشترک است .

9- مشترک اقدامات لازم جهت جلوگيری از اختلال در شبکه را انجام خواهد داد.

10- مشترک متعهد است به هيچ وجه از خدمات شبکه تباشير جهت ارتباط تلفنی استفاده ننمايد.

            تعهدات شرکت مهندسی تباشير

1-         ارائه خدمات در وضعيت عادی به صورت 24 ساعته و هفت روز در هفته است .در صورت اختلال در خطوط مخابراتی و يا ساير مشکلات پيش بينی نشده از جمله جنگ ، اعتصاب ، زلزله ، سيل ، تاثيرات جوی بر روی ماهواره ، قطع عمومی برق منطقه به مدت طولانی و يا اشکالاتی که رفع آنها خارج از توان شرکت باشد،مسئوليتی متوجه شرکت مهندسی تباشيرنيست.

(بديهی است که به محض برگشت به وضعيت عادی ، ارائه خدمات به مشترک مجددا از سر گرفته خواهد شد)

2-         هرگونه ممنوعيت قانونی استفاده از سرويس اينترنت و فيلترينگ ، تغيير تعرفه های بين المللی ، ايجاد اختلال و يا عدم ارائه خدمات از طرف تامين کننده (Provider ) و يا مشکلات مخابراتی که رفع آنها خارج از امکانات شرکت باشد ، مسئوليتی متوجه اين شرکت نخواهد کرد.

سايرموارد:

1-         در صورتيکه مشترک مفاد مندرج در اين قرارداد را رعايت ننمايد ، شرکت مجاز است در هر زمان قرارداد را فسخ و خسارت و مطالبات و حقوق مربوطه خود را برابر قوانين استيفاء نمايد.

2-         با امضای اين قرارداد هرگونه تصور،قرار،مکاتبه و برداشت شفاهی و يا کتبی قبلی در خصوص مندرجات ذکر شده در اين قرارداد ميان طرفين ملغی گرديده و در تمامی موارد مفاد مندرج در اين قرارداد نافذخواهد بود.

3-         در صورت انصراف يا عدم استفاده مستمر از خدمات موضوع قرارداد به مدت يک سال ، اشتراک مربوطه لغو و وجوه پرداختی آن به شرکت مسترد نخواهد شد.

4-         شرکت مهندسی تباشير با اعلام قبلی می تواند نرخ خدمات خود را در قبال قراردادهای منعقده شده تغيير دهد.چنانچه قيمتهای جديد مورد قبول مشترک نباشد ،وی می تواند اشتراک خود را فسخ نموده و بر اساس مدت اشتراک و / يا ساعات استفاده از سرويسهای قيد شده در قرارداد ، تسوِيه حساب نمايد.

 

اينجانب ..............................................................................با اعلام اطلاع کامل از مفاد مندرج در قرارداد اشتراک خدمات شبکه اطلاع رسانی تباشير و تعهد به انجام و قبول کليه مفاد مندرج در دو روی اين برگ قرارداد ، به عنوان مشترک تقاضای اشتراک در شبکه تباشير جهت برقراری ارتباط با اينترنت رابا نام کاربری..............................دارم.

امضای مشترک (مهر و امضای مجاز شرکت يا سازمان حقوقی):                                                                     تاريخ:............................................

 

آدرس: شرکت مهندسی ...........................................................................................

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: چهارشنبه 06 تير 1397 ساعت: 12:4 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

logo-samandehi

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی