قرارداد تالیف و ترجمه کتاب | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

نمونه قرارداد تأليف و ترجمه کتاب

بازديد: 7
نمونه قرارداد تأليف و ترجمه کتاب

نمونه قرارداد تأليف و ترجمه کتاب بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد تأليف و ترجمه کتاب را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

  

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

 

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

بسمه‌تعالی

 

 

قرارداد تألیف و ترجمه کتاب

 

 

ماده 1: به استناد ماده 15 و 16 آیین نامه شورای مرکزی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی این قرارداد بین طرفین مشروحه زیر منعقد می‌گردد:

الف- ناشر                                                به نمایندگی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی:

 

ب- صاحب اثر:                                          فرزند:                       شماره شناسنامه:          
آخرین مدرک تحصیلی:                                 به نشانی:                  

تلفن:

تبصره 1- هر گونه ابلاغ و یا اخطار قانونی به نشانی‌های فوق، قانونی بوده و هر یک از طرفین قرارداد، در صورت تغییر آدرس، موظفند مراتب را حداکثر ظرف 15 روز کتباً به طرف مقابل اطلاع دهند. در غیر این صورت کلیه ابلاغ‌های ارسالی به نشانی‌های فوق، قانونی و معتبر تلقی می‌گردد.

ماده 2- موضوع قرارداد

چاپ کتاب (اثر) با عنوان:                                                  مؤلف:                       به زبان:
شمارگان:                   2000   قطع:                        تعداد تقریبی صفحات:

ماده 3- مدت قرارداد

از تاریخ                      تا            (3 سال)               

ماده 4- تعهدات طرفین

1- صاحب اثر متعهد می‌شود به منظور چاپ، کتاب (اثر) را با رعایت دقت، بطور خوانا و حروف‌چینی شده بر روی یک طرف کاغذ با فاصله و حاشیه مناسب قطع آن، با درج تصویر، نمودار، جدول و ... ، طرح روی جلد و به صورت یک نسخه پرینت کامل و همچنین یک نسخه کپی از اثر بر روی CD به ناشر تحویل نماید. هزینه‌های آماده سازی کتاب با ارائه فاکتور و بررسی پرداخته می‌گردد.

2- صاحب اثر متعهد می‌شود در کلیه مراحل چاپ همکاری لازم را با ناشر انجام دهد.

3- هر گونه ضرری ناشی از توقف یا توقیف امر چاپ و نشر که ناشی از قصور یا تخلف صاحب اثر باشد برعهده صاحب اثر می‌باشد.

4- صاحب اثر پس از عقد قرارداد به هیچ وجه حق ندارد اثر را کلاً یا جزئاً در جای دیگر منتشر کند.

5- پس از امضای قرارداد صاحب اثر و ناشر نمی‌توانند قرارداد را به طور یک جانبه فسخ کنند در صورت فسخ از طرف صاحب اثر، باید هزینه‌های کارشناسی و خسارات وارده را به ناشر بپردازد و در صورت فسخ قرارداد از طرف ناشر بدون دلایل موجه باید 1% از کل قرارداد را به صاحب اثر بپردازد.

تبصره 2- در صورت تأخیر صاحب اثر در عدم انجام تعهد موضوع قرارداد به ازاء هر روز تأخیر مبلغ 1% (30% در ماه) به عنوان جریمه از مبلغ قرارداد کسر می‌شود.

6- در صورت بروز حوادث قهریه و غیرمترقبه چنانچه انجام قرارداد غیرممکن گردد، قرارداد فسخ خواهد شد و چنانچه این حوادث باعث تعلیق در انجام موضوع قرارداد گردد، اگر مدت تعلیق بیش از یک ماه باشد ناشر حق فسخ قرارداد را خواهد داشت و در صورتیکه مدت تعلیق یک ماه و یا کمتر از یک ماه باشد صاحب اثر مکلف است پس از رفع حادثه اقدام به انجام موضوع قرارداد نماید و مدت تعلیق به مدت قرارداد افزوده خواهد شد.

7- ناشر متعهد می‌شود حق‌الزحمه صاحب اثر را (منطبق با تعرفه شورای مرکزی انتشارات دانشگاه) براساس هر صفحه کامل مبلغ (به عدد)                     (به حروف)                           ریال جمعاً (به عدد)                   (به حروف)                                  ریال برای چاپ                  محاسبه و به ترتیب زیر پرداخت کند.

- 25% مبلغ حق‌الزحمه بنابر پیش‌بینی تقریبی تعداد صفحات پس از تحویل کامل اثر به صاحب اثر پرداخت گردد.

- 75% باقیمانده حداکثر تا بیست روز پس از چاپ و نشر کتاب به صاحب اثر پرداخت خواهد شد.

(معادل ریالی 50% درصد حق‌الزحمه صاحب اثر از کتاب چاپ شده تحویل ایشان خواهد گردید).

تبصره 3- منظور از صفحه کامل دربرآورد حق‌الزحمه صفحه‌ای که شامل                         سطر بدون در نظر گرفتن شکل و تصویر به قطع                           باشد.

8- پس از نشر اثر به ازای هر 1000 شمارگان 10 جلد به طور رایگان به صاحب اثر اهدا خواهد شد.

9- ویرایش اثر از تعهدات ناشر است، تجدید نظر یا تغییرات اصلاحی در هر چاپ با توافق طرفین صورت می‌گیرد.

10- صاحب اثر نمی‌تواند پس از تأیید در شورا، مجدداً تغییرات محتوایی یا ساختاری به متن کتاب دهد و اگر بنا به دلایل خاصی به تغییرات اساسی نیاز باشد، باید مجدداً در شورا مطرح گردد و پس از تأیید شورا، پرداخت کلیه مخارج ناشی از تغییر متون به عهده صاحب اثر است.

11- صاحب اثر در مقابل دریافت حق‌الزحمه، کلیه حقوق خود را نسبت به اثر برای 3 سال به ناشر واگذار می‌نماید. حق انتشار به هر صورت و عنوان در مدت مذکور منحصراً متعلق به ناشراست.

12- صاحب اثر متعهد می‌شود که قبلاً هیچگونه حقی نسبت به انتشار اثر موضوع این قرارداد را به شخص دیگری (حقیقی یا حقوقی) واگذار ننموده باشد و در صورتی که در این مورد ادعایی وجود داشته باشد، صاحب اثر جوابگو خواهد بود و ناشر مسؤولیتی نخواهد داشت و کلیه خسارات وارده به ناشر نیز بر عهده وی خواهد بود.

13- مسؤولیت صحت مطالب کتاب بر عهده صاحب اثر است.

14- صاحب اثر اظهارنظرهای ناشر را در مورد اصلاح، حذف مطالب نامتناسب و سایر موارد می‌پذیرد.

15- در صورت بروز اختلاف هیأت سه نفره‌ای مرکب از نماینده دانشگاه و نماینده صاحب اثر و یک نفر مرضی‌الطرفین به عنوان داور نسبت به موضوع اعلام نظر و حل اختلاف نمایند. رأی داور قاطع اختلاف خواهد بود.

16- در صورتی که ناشر نخواهد رأساً به چاپ‌های بعدی پس از 3 سال اقدام کند صاحب اثر می‌تواند با ناشر دیگری قرارداد منعقد نماید در این صورت هر گاه ناشر بخواهد اثر را از روی اثر چاپ شده ناشر افست نماید لازم است آن ناشر قرارداد جداگانه‌ای با ناشر اولیه منعقد کند و امتیاز استفاده از متن چاپ شده را از ناشر قبلی تحصیل نماید.

17- هر گاه صاحب اثر به تعهدات بالا عمل ننماید تعهدات ناشر منتفی می‌گردد.

این قرارداد در تاریخ ......................  بین طرفین منعقد و در 3 نسخه، در 4 ماده و 3 تبصره و 17 بند تنظیم و مبادله شده است. هر 3 نسخه دارای ارزش مساوی و حکم واحد را دارد.

 

 

امضای صاحب اثر                                                         مهر و امضای ناشر

 

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 12 تير 1397 ساعت: 13:8 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

مطالب مرتبط

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

logo-samandehi

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی