نمونه قرارداد خرید لیسانس نرم افزار پیشنهادی | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

نمونه قرارداد خريد لیسانس نرم‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها)

بازديد: 29
نمونه قرارداد خريد لیسانس نرم‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها)

نمونه قرارداد خريد لیسانس نرم ‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها) بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد خريد لیسانس نرم ‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها) را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

  

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

 

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

 

قرارداد خريد لیسانس نرم‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها)

اين قرارداد بين ………………… به نمايندگي آقاي .............................. به سمـت ........................... كد اقتصادي: ........................... شناسه ملي: .......................................و به آدرس: ............. تلفن: ............. كه در اين قرارداد "خريدار" ناميده مي‏شود از يك طرف و شركت ................................ به شماره ثبت .....................كد اقتصادي: ....................  ...   شناسه ملي: ..................... و به نمايندگي آقاي .............................. به سمت مديرعامل و به آدرس: ................................................................... تلفن:................................ كه در اين قرارداد "فروشنده" ناميده مي‌شود

از طرف ديگر بشرح ذيل منعقد مي‌گردد.

ماده اول: موضوع قرارداد

خرید ،نصب،راه اندازي و آموزش لیسانس نرم‌افزار نظام پيشنهادها (نسخه پیشرفته) مبتني بر Web و بانك SqlServer برای یک دبیرخانه مرکزی بر اساس مشخصات فني ارائه شده در پروپزال تنظيمي (پيوست شماره يك قرارداد) كه جزء لاينفك اين قرارداد مي‌باشد.

ماده دوم: مدت قرارداد

1- مدت قرارداد از تاريخ قرارداد به مدت  یک ماه تقويمي بر اساس جدول زمان‌بندي شده (پيوست شماره 2) قرارداد مي‏باشد.

ماده سوم: تعهدات فروشنده

1- نرم‏افزار مورد قرارداد داراي 12 ماه گارانتي از تاريخ تحويل مي‏باشد و 5 ساعت آموزش  بصورت گروهي، براي تمامی نمایندگان معرفی شده از طرف خریدار برگزار مي‏گردد.

تبصره 1: دوره 12 ماهه گارانتي تنها به رفع اشكالات احتمالي بوجود آمده در نرم‌افزار موضوع قرارداد اختصاص دارد و درخواست‌هاي احتمالي خريدار براي اضافه كردن يا تغيير امكان خاص، جزو گارانتي محسوب نمي‌گردد.

2- فروشنده متعهد می شود در صورت نیاز خریدار، قرارداد پشتیبانی نرم افزار را پس از دوره گارانتی منعقد سازد.

3- فروشنده متعهد می شود مستند راهنماي كاربران در قالب لوح فشرده را به خریدار ارائه کند.

4- فروشنده نمي‌تواند بدون موافقت خريدار اجراي عمليات موضوع قرارداد را به غير واگذار نمايد.

5- در صورت بروز هرگونه تغيير در نشاني و تلفن خود، مراتب را حداكثر ظرف مدت يك هفته به خريدار اعلام نمايد.

6- تحويل به موقع نرم‏افزار فوق‏الذكر پس از انجام بند اول ماده ششم.

 

ماده چهارم :تضمين انجام تعهدات

4-1-فروشنده همزمان با امضاء قرارداد و براي حصول اطمينان خاطر خريدار جهت اجراي تعهدات مي بايست ضمانت نامه بانكي معادل 10% مبلغ كل قرارداد را تسليم خريدار نمايد

4-2 تضمين مذكور پس از ارائه  گواهي تحويل قطعي و همچنين پس از تحويل قطعي ( پايان دوره گارانتي )در صورت رضايت خريدار مسترد خواهد شد .

 ماده پنجم: تعهدات خريدار

1-   آماده‌سازي بستر سخت‏افزاري و نرم‌افزاري مناسب براي نصب و راه‏اندازي نرم‏افزار موضوع قرارداد در سرور مرکزی با قابلیت دسترسی به آن و با پهنای باند اینترنتی مناسب، اعلام شده توسط فروشنده.

2-  خريدار يكي از كارشناسان خود را به عنوان نماينده معرفي خواهد نمود. ارتباط فروشنده با خريدار از طريق اين نماينده برقرار خواهد شد.

ماده ششم: مبلغ قرارداد

·       مبلغ ليسانس نرم افزار: (000/000/108 ریال) پس از كسر كسورات قانوني.

·       هزینه اتصال به سيستم هاي SMS و Email (............................ ريال)

·       هزينه تعبيه بانك ايده در نرم افزار معادل (.......................... ريال)

·       هزینه تعبیه اتاق فکر در نرم افزار معادل (.......................... ريال)

·       هزینه اتصال به سيستم اتوماسيون اداري (............................ ريال)

مبلغ كل قرارداد : (............................ ريال) ـ .................................. ريال مي‌باشد.

ماده هفتم : نحوه پرداخت

2-پرداخت کل مبلغ قرارداد پس از نصب، راه اندازی و آموزش  نرم افزار

ماده هشتم : شرايط عمومي

1- در صورتيكه فروشنده در انجام تعهدات خود تعلل ورزيده و يا قصوري مرتكب شده باشد خريدار حق دارد قرارداد را فسخ نموده مراتب را كتباً به اطلاع فروشنده رسانده و فروشنده متعهد است خساراتي كه به خريدار وارد مي‏آيد را رأساً جبران و از عهده آنها برآيد.

2- در صورت عدول هر يك از طرفين قرارداد از شرايط مندرج، طرف مقابل ذيحق در فسخ قرارداد و مطالبه خسارات احتمالي بوده و مبناي محاسبه هزينه‌ها و تسويه حساب در اين حالت، ميزان پيشرفت كار مي‌باشد. به غير از تخلف از مفاد قرارداد، فسخ قرارداد و شرايط آن با پيشنهاد و توافق طرفين خواهد بود.

3- هر گونه تغيير در مفاد اين قرارداد كه جزء لاينفك قرارداد محسوب مي‏گردد فقط با موافقت كتبي و با مهر و امضاء طرفين نافذ خواهد بود.

4- اين قرارداد مشمول مقررات شرايط عمومي قوه قهريه (فورس ماژور) مطابق با قوانين جاري مي‏باشد.

5- كليه حقوق نرم‏افزار موضوع قرارداد متعلق به شركت سبزافزارآريا مي‏باشد و از اين نرم‏افزار، تنها يك نسخه در محل معرفی شده توسط خريدار، نصب و راه‏اندازي و پشتيباني مي‏شود.

6- فروشنده اقرار مي نمايد مشمول قانون منع مداخله كاركنان دولت در معاملات دولتي مصوب 1337 نمي باشد.

ماده نهم: حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه ابهام واختلاف در ارتباط با موضوع قرارداد وانجام وظايف محوله به هر نحوي ، چنانچه طرفين نتوانند آنرا از طريق مسالمت آميز حل وفصل نمايند ، دراين صورت موضوع اختلاف به كميسيون ماده 94 آئين نامه  مالي و معاملاتي خریدار  به عنوان حكم مشترك ومرضي الطرفين ارجاع ورأي صادره ازكميسيون حل اختلاف كه صلحاٌ  صادر مي شود قطعي ونسبت به طرفين لازم الاجرا خواهدبود ورأي مذكور از طريق كميسيون به نشاني طرفين كه در اين قرارداد درج گرديده است به پيوست نامه اداري ابلاغ خواهد شد

ماده دهم: قوانين حاكم بر قرارداد

اين قرارداد تابع قوانين كشور جمهوري اسلامي ايران مي‏باشد.

ماده يازدهم: تغييرات قرارداد

هرگاه لزوم تغيير و يا اصلاحاتي در مقررات و مفاد اين قرارداد لازم گردد، تغييرات با توافق طرفين، تنظيم و ضميمه اين قرارداد خواهد شد.

ماده دوازدهم : موارد فسخ قرارداد:

در صورتي كه فروشنده به نحوي از عهده انجام وظايف محوله برنيايد يا بازدهي كمي و كيفي موارد مورد توافق در قرارداد به نحوي مطلوب نباشد، دستگاه (كارفرما) مجاز است پس از ابلاغ دو اخطار كتبي به فاصله 10 روز، در صورت عدم تغيير رويه از سوي فروشنده، بنا به تشخيص كميسيون ماده 94 آيين نامه مالي و معاملاتي خریدار نسبت به فسخ قرارداد به صورت يكجانبه اقدام و ضمانت‌نامه بانكي شركت را ضبط نمايد.


ماده سيزدهم : نسخ قرارداد

اين قرارداد در13 ماده،1 تبصره،3 صفحه و طي 2 نسخه منعقد گرديده كه كليه نسخ حكم واحد را داشته و مفاد آن براي طرفين لازم الاجراء مي‏باشد.

 

 

 

پيمانكار: ............    كارفرما: .........

 

امضاء:    امضاء:

مهر:       مهر:

 

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: یکشنبه 10 تير 1397 ساعت: 10:20 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

مطالب مرتبط

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

logo-samandehi

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی