فرم قرارداد اخذ نمایندگی | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

نمونه قرارداد دریافت نمایندگی

بازديد: 25
نمونه قرارداد دریافت نمایندگی

نمونه قرارداد دریافت نمایندگی بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد دریافت نمایندگی را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

  

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

 

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

قرارداد نمایندگی

 

این قرارداد فیمابین شرکت ........................ به نمایندگی آقا/خانم ................................. که در این قرارداد «شرکت» نامیده می شود از یک طرف و شرکت/فروشگاه……………به شماره ثبت ………….. به نمایندگی …………… به نشانی ……………………………………………………. که در این قرارداد «نماینده» نامیده می شود از طرف دیگر، با شرایط مندرج در ذیل منعقد می گردد.

ماده 1) موضوع قرارداد

          موضوع قرارداد عبارت است از اعطای نمایندگی مجاز جهت توزیع و فروش محصولات شرکت در سطح استان ……………….، شهرستان....................... به نماینده شامل: تجهیزات شبکه، تجهیزات دوربین و .......

ماده 2) مدت قرارداد

          این قرارداد از تاریخ ...../....../.......... لغایت ....../....../......... به مدت یکسال/ 12 ماه معتبر و در صورت توافق کتبی طرفین قبل از خاتمه مدت قرارداد فعلی قابل تمدید خواهد بود.

ماده 3)تعهدات شرکت

          3-1-شرکت متعهد است قیمت نهایی محصولات موضوع نمایندگی را در ابتدای هر فصل و در مقاطعی که قیمتها تغییر       می نماید به نماینده اعلام نماید.

          3-2-شرکت متعهد است فهرست کالاهای موجود را به نماینده اعلام نماید، موجودی کالا برای همان روز معتبر می باشد.

          3-3-شرکت برای کلیه محصولات خود از تاریخ صدور فاکتور به مدت یکماه ضمانت قیمت خواهد داشت. در طی این مدت محصولات موجود در انبار نماینده مشمول کاهش قیمت های احتمالی خواهند بود.

          3-4-شرکت متعهد است کالاهای معیوب ارسال شده از سوی نماینده را حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری تعویض و پس از گذشت زمان فوق شامل خدمات گارانتی این شرکت خواهد بود.

          3-5-شرکت متعهد است میزان ................ درصد تخفیف از قیمت نهایی فروش به مصرف کننده را برای نماینده در فاکتور اعمال نماید.

          3-6-شرکت متعهد است در صورتیکه معرفی مشتری یا پروژه ای از سوی نماینده به شرکت منجر به عقد قرارداد یا فروش محصول گردد، 3 الی 5 درصد از مبلغ فروش را به نماینده پرداخت نماید. (میزان پرداخت بستگی وضعیت فروش و سود شرکت در پروژه خواهد بود)

          3-7-شرکت متعهد است کلیه امکانات و تسهیلاتی را که منجر به ایفای نقش بهتری را برای نماینده فراهم می نماید در اختیار نماینده قرار دهد.

ماده 4)تعهدات نماینده

          4-1-نماینده متعهد است در محدوده محصولات موضوع این قرارداد تلاش خود را جهت فروش محصولات این شرکت بکار ببندد.

          4-2-نماینده متعهد است که سیاست های تجاری و فنی شرکت منجمله رعایت قیمت نهایی فروش به مصرف کنندگان و همکاران را بر اساس دستورالعمل های اعلامی رعایت نماید.

          4-3-نماینده متعهد است ملاحظات لازم برای حفظ حقوق و اعتبار و دستورالعمل های شرکت را بکار بندد.

          4-4-نماینده متعهد است که در طول مدت قرارداد مبلغ ……………….. میلیون ریال از محصولات موضوع این قرارداد را خریداری نماید.

بهار      تابستانپائیز     زمستانکل سال

ریال     ریال     ریال     ریال     ریال

 

          4-5-نماینده متعهد است حداقل معادل …………….. میلیون ریال تضمین لازم در قالب ضمانتنامه بانکی، چکی و یا سفته در وجه شرکت تودیع و شرکت را مجاز می داند در صورتیکه نماینده به تعهدات خود در قبال تسویه فاکتورها عمل ننماید نسبت به استیفای حقوق خود از تضمین سپرده شده اقدام نماید. (چک، ضمانتنامه و یا سفته به مبلغ ……………..ریال به شماره چک …………………. تسلیم شرکت گردید)

          4-6- نماینده متعهد است که کلیه فاکتورهای صادره از سوی شرکت را در حداکثر 35 روز تسویه نماید. در صورت تحویل چک از سوی نماینده برای تسویه فاکتورها، تاریخ نهایی چک ها نیز از مدت مذکور تجاوز خواهد کرد.

          4-7-نماینده متعهد به تامین مالی چکهای صادره نزد شرکت می باشد. در صورت عدم وصول هر یک یا کلیه چکهای نماینده، شرکت می تواند قرارداد فیمابین را به صورت یکطرفه فسخ و نسبت به وصول چک خود و خسارتهای وارده اقدام نماید.

          4-8-میزان اعتبار در نظر گرفته شده جهت نماینده مبلغ ...................... ریال می باشد که رقم فوق شامل چکهای وصول نشده نزد شرکت می باشد. بدیهی است در صورتی که نماینده به سقف اعتباری تعیین شده برسد که شامل خرید و چکهای نزد شرکت می باشد، خریدهای بالاتر از سقف اعتباری بصورت نقدی انجام می پذیرد.

ماده 5)حل اختلاف

          اختلافات فی مابین با قبول رای حکم مرضی الطرفین حل و فصل خواهد شد. در غیر اینصورت حکم مراجع صالحه نظیر شورای انتظامی نظام صنفی رایانه ای و محاکم قضایی ملاک عمل خواهد بود. این قرارداد در پنج ماده در دو نسخه تنظیم، امضا و مبادله گردید که هر دو نسخه پس از امضا حکم واحد را دارد.

شرکت ....................      شرکت/فروشگاه/نماینده ……….

                                                                                                         …………………………..

 

مدارك و مستندات مورد نياز

1-فتوكپي و اصل تائيد شده آگهي ثبت شركت يا جواز فروشگاه

2-فتوكپي و اصل اساسنامه و شناسنامه صاحبان امضاء

3-فتوكپي و اصل سند محل كار يا منزل

4-تصوير آخرين رتبه و امتياز شورايعالي انفورماتيك

5- كروكي آدرس محل فروشگاه / شركت و منزل

6- يك فقره چك معتبر تضمين معادل چهار برابر اعتبار

7-تائيديه بانك و گردش حساب ها

8- ساير مداركي كه جهت اعتبار ميتواند مفيد واقع شود

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: یکشنبه 10 تير 1397 ساعت: 12:46 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی