فرم قرارداد فروش اینترنتی کالا | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و واتساپ: 09159886819  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

پشتیبانی سایت

در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید به شماره 09159886819 در شاد ، تلگرام و یا نرم افزار ایتا  پیام بدهید
آیدی ما در نرم افزار شاد : @asemankafinet

نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی

بازديد: 713
نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی

نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد همکاري در فروش اینترنتی را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

  

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

 

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

قرارداد همکاري در فروش اینترنتی

اين قرارداد يک قرارداد همکاري در فروش محصولات فروشگاه هاي اينترنتي است  توسط پورتال فروشگاهي و سيستم همکاري در فروش(نام مجری/شرکت /سایت/صاحب کالاو...) )…………..به آدرس اينترنتي  http://...................com    به مديريت آقاي ………. فرزند احمد………  به  شماره شناسنامه ………. صادره از  ……….. به آدرس :…………………. که از اين پس در اين قرارداد  ( مجری/شرکت /سایت/صاحب کالا و...) ناميده مي شود و فروشگاه                                  به آدرس اينترنتي                                            به مديريت آقاي/خانم                                                                      فرزند           شماره شناسنامه        صادره  از                به شماره تلفن......................... و آدرس پستي:                                                                                                                   .                                                 و کد پستي:                            که از اين پس در اين قرار داد به نام همکار ناميده  مي شود.

موضوع قرارداد: فروش و بازاريابي اينترنتي محصولات همکار توسط مجری با پورسانت توافق شده در متن اين قرارداد.

مفاد قرارداد: بر اساس اين قرارداد مجری موظف است تا نسبت به بازاريابي محصولات همکار اقدام نموده و اقدام به فروش محصولات ايشان در سايت اينترنتي خود نمايد و در ازاي فروش محصولات مقدار........درصد به عنوان پورسانت دريافت نمايد اين پورسانت براساس سياست مجری و به منظور افزايش فروش به بازاريابان عضو سايت پرداخت خواهد شد و مقداري از اين مبلغ به منظور جبران هزينه ها به مجری تعلق مي گيرد.تعين پورسانت به عهده همکار بوده ليکن تعيين مقدار پرداختي به بازاريابان به سياستهاي بازاريابي مجری مربوط مي باشد و مجری مي تواند در خصوص ميزان پرداختي به بازاريابان خود و همچنين مبلغ متعلق به خود تصميم گيري نمايد.

وظايف طرفين قرارداد:

1-به محض ثبت سفارش همکار مي بايست حداکثر در مدت 48 ساعت کاري سفارش را از حالت معلق خارج کرده و نسبت به بسته بندي سفارش و ارسال آن اقدام نمايد.براي اينکار همکار با يوز پسورد خود وارد سايت مجری مي شود و عمليات ويرايش ادغام انصراف و......در سايت ايران آرنا انجام مي دهد و پس از آماده به ارسال نمودن سفارشات اين سفارشات وارد پنل ايران مارکت سنتر خواهد شد در اين مرحله به لحاظ اشکالاتي که در سيستم حسابداري سايت به وجود خواهد آمد ديگر همکار حق تغيير يا ويرايش سفارش را ندارد و فقط مي بايست سفارش را ارسال کند.

2-کليه هزينه هاي برگشتي محصول به عهده همکار است و مجری هيچ گونه مسئوليتي در اين زمينه ندارد.همکار مي تواند براي کاهش ميزان برگشتي سفارشات از روش هاي مختلف مانند تماس تلفني با سفارش دهنده و غيره استفاده نمايد.

3-هرگونه تاخير در ارسال سفارشات که منجر به برگشت شدن سفارش و همچنين انصراف نمودن سفارشات بدون هرگونه دليل خاصي که باعث متضرر شدن بازاريابان گردد توسط مجری مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت تکرار مطابق بند 13 عمل خواهد شد.

4-يک عدد پنل ايران مارکت سنتر در اختيار همکار قرار مي گيرد اين پنل با نام و آدرس و تلفن همکار بوده و همکار مي تواند علاوه بر ارسال سفارشات توسط پنل وضعيت مالي خود را نيز مشاهده نمايد.اين پنل متعلق به سايت مجری مي باشد و فقط در مدت قرارداد در اختيار همکار مي باشد و کليه حقوق مادي و معنوي آن متعلق به مجری است.

5-شماره حساب پنل متعلق به مجری بوده و بلافاصله پس از واريز هفتگي وجه توسط ايران مارکت پورسانت بازاريابان و پورسانت سايت کسر الباقي به حساب همکار واريز خواهد شد  واريز مبلغ توسط ايران مارکت در روزهاي دوشنبه هر هفته انجام مي شود و واريز مبالغ توسط مجری به حساب همکار در روزهاي سه شنبه هرهفته صورت خواهد گرفت.بديهي است در صورت تاخير در واريز توسط ايران مارکت واريز توسط مجری هم با تاخير انجام خواهد شد.

6-همکار حق اضافه کردن محصول در اين پنل و ارسال محصول توسط اين پنل را با سايتي غير از مجری ندارد و در صورت مشاهده تخلف مطابق بند 13 عمل مي گردد.

 

7-در صورتي که موجودي يک محصول به اتمام رسيده و يا به هر دليل همکار مايل به فروش محصولي خاص نيست همکار مي بايست بلافاصله با مديريت مجری تماس گرفته و محصول از سيستم مجری حذف گردد پس مطابق اين بند از قرار داد همکار حق انصرافي نمودن يک سفارش را به دليل اتمام موجودي از خود ساقط مي نمايد و در صورت تخلف  مطابق بند 13 عمل خواهد شد در آينده با ايجاد امکان ويرايش محصولات همکار مي بايست با يوزر و پسوردي که در اختيار ايشان قرار مي گيرد وارد سايت شده و خود راسا اقدام به غير فعال نمودن محصول موضوع اين بند نمايد

8- براي افزايش فروش و سود همکاران مجری و افزايش سود خود اقدام به جذب بازارياب از روش هاي معمول و قانوني مي نمايد.

9-با توجه به امکاناتي که درآينده به سايت اضافه خواهد شد همکار مي تواند خود راسا اقدام به معرفي محصول در مجری نمايد و پس از تاييد مديريت مجری در سايت نمايش داده شود

10-در صورت اعلام مراجع ذيصلاح مبني بر عدم فروش محصولات همکار در مجری همکاري قطع خواهد شد و محصولات همکار از مجری حذف مي شود و با همکار به طور کامل تسويه حساب خواهد شد.

11-در صورت تمايل طرفين به قطع همکاري نيز مطابق بند 10 عمل خواهد شد.وليکن همکار موظف است کليه سفارشات معلق را ارسال نمايد در غير اينصورت امکان تسويه حساب ميسر نمي باشد و منوط به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال مي باشد.در صورت امتناع همکار به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال به مدت يک هفته به ميزان مبلغ سفارشات معلق از حساب وي کسر و تسويه حساب انجام و سپس قرارداد فسخ خواهد شد.

12-مسئوليت سفارشات ارسالي شامل هرگونه خرابي-قيمت-عدم تطابق محصول با سفارش-و يا هرگونه اعتراض خريدار با همکار بوده و مجری هيچگونه مسئوليتي در اين قبال ندارد بر همين اساس در پنلي که در اختيار همکار قرار مي گيرد و همچنين در فاکتورهاي صادره آدرس نام و تلفن هاي همکار براي پاسخ گويي به مشتريان درج مي گردد.

13-در صورت بروز تخلف هاي مندرج در بندهاي فوق کليه محصولات همکار از مجری حذف خواهد شد و با همکار تسويه حساب کامل انجام مي گردد

14-شماره حساب همکار:                                به نام:                                  بانک:             شعبه:                 مي باشد و مجری متعهد مي گردد پس از واريز مبلغ توسط ايران مارکت سنتر حداکثر 24 ساعت بعد مبلغ متعلق به همکار را به حساب فوق واريز نمايد در صورت تاخير در پرداخت همکار مي تواند اقدام به عدم ارسال سفارشات تا تسويه حساب هفتگي نمايد.

15-در صورت فيلتر شدن مجری و يا هک شدن و يا هرگونه اشکالي که به طور ناگهاني براي مجری رخ دهد مجری موظف است تا نسبت به تسويه حساب همکار به طور کامل براساس پنل ايران مارکت اقدام نمايد.

16-در صورت فيلتر شدن پنل ايران مارکت سنتر در صورتي که تخلف بر عهده همکار باشد(شامل فروش محصولات غير مجاز توسط پنل و...) مي بايست مبلغ 500000 هزار ريال به عنوان ضرر و زيان توسط همکار به مجری پرداخت گردد و در صورتي که تخلف از مجری باشد مي بايست ايران آرنا نسبت به رفع فيلترينگ از طريق ارشاد اقدام نمايد.

17- مجری مي تواند با توجه به اقتضاي خود فعاليت خود را متوقف نمايد و در صورت توقف مجری مي بايست اقدام به تسويه حساب کامل سفارشات همکار نمايد و تا آخرين سفارش توزيع شده و واريز مبلغ آن توسط ايران مارکت امکان دسترسي همکار را به پنل ايران مارکت سنتر فراهم سازد و پس از تسويه کامل مي تواند پنل را از دسترسي همکار خارج سازد.

18-اين قرارداد در 2 صفحه و18بند و دونسخه در تاريخ .....................................تنظيم گرديده و هرکدام حکم واحد دارند  به امضاء طرفين قرارداد رسيده است.

نام و نام خانوادگي                        ....................

نام سايت:                                   مدير مجری

امضاء                                            امضاء

مهر فروشگاه                             مهر مجری

 

 

همچینن می توانید از سایر فرم های قرارداد از لینک های زیر استفاده کنید :

 

عنوان پست تاریخ ارسال
 
نمونه قرارداد کار محدود شنبه 27 مرداد 1397
 
نمونه قرارداد اجاره به شرط تمليك سه شنبه 19 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره آپارتمان مسکونی یکشنبه 17 تیر 1397
 
نمونه قرارداد نگهداری خط شبکه وایرلس یکشنبه 17 تیر 1397
 
نمونه قرارداد طرح پژوهشی یکشنبه 17 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مستخدم پاره وقت شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره سردخانه شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید کالا شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید دستگاه تابلو برق شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اقاله شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری دستگاه های کامپیوتری شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تامین خودرو (پیمانکاری) شنبه 16 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خدمات نصب و راه اندازی سیستم عامل و برنامه های کاربردی پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد راه اندازی شبکه LAN خصوصی و دولتی پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مبایعه نامه قطعی خودرو پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مشاغل کارگران پنجشنبه 14 تیر 1397
 
نمونه قرارداد قولنامه انتقال ملك چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد کشت و برداشت در مزارعه چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مزایده آپارتمان چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش املاک مزایده چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید اینترنت با پهنای باند 70mb/s چهارشنبه 13 تیر 1397
 
نمونه قرارداد پیشنهاد خرید کامپیوتر سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تأليف و ترجمه کتاب سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد کار معین سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه فروش و توزیع سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد كار موقت (كارمند) سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خدمات پس از فروش سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش و راه اندازي نرم افزار جامع بيمارستاني سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد مربوط به ارائه خدمات اینترنتی و اختصاص وبگاه انجمن های علمی آموزشی معلمان فیزیک سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد همكاري در فعاليتهاي تحقيقاتي سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش پيامك (SMS) ارزش افزوده سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش سامانه ارسال پيام كوتاه(SMS) سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اعطای عامليت فروش پيامك انبوه سه شنبه 12 تیر 1397
 
نمونه قرارداد پیمان‌کاری طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت تک زبانه فارسی دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش و ارائه خدمات پیام کوتاه دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خدماتی دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد آموزش مهارت هاي كسب و كار و كار آفريني دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد راهبری، سرویس، نگهداری و پشتیبانی سیستمهای نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه ای دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره باشگاه- تالار دوشنبه 11 تیر 1397
 
نمونه قرارداد طراحی و راه اندازی نرم افزار نماتن یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد دریافت نمایندگی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد کار دانشجویی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش نرم افزار سوله پرداز یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد نشر: حق الترجمه بصورت درصدی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید یک دستگاه نمایشگر ویدئو یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خريد لیسانس نرم‏افزار بهبود (نظام پيشنهادها) یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره غرفه هفتگی یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد واگذاري فعاليت‌هاي پشتيباني و خدمات - قرارداد اجاره بوفه یکشنبه 10 تیر 1397
 
نمونه قرارداد ترجمه کتاب شنبه 09 تیر 1397
 
نمونه قرارداد تأليف کتاب شنبه 09 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اعطای تسهیلات مالی شنبه 09 تیر 1397
 
نمونه قرارداد واگذاري مالكيت معنوي پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد حروفچيني كتاب پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد ويرايش توأم ادبي ـ فني کتاب ها پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد فروش و نصب سیستم های انفورماتیکی اداری پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه فرم مربوط به تمدید قرارداد استخدام پیمانی پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد خرید قطعی کالا و اجناس فروشگاهی پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد امانی فروش کالاها بصورت نقد و اقساط در فروشگاه پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد حق التدریسی مدرس پنجشنبه 07 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد جهت کانکس آنتن همراه چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد وام خرید مسکن چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد رسمی رهن ویژه املاک چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اشتراک خدمات اینترنت چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اجاره نامه مغازه چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد واگذاری داروخانه بصورت اجاره چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) چهارشنبه 06 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: اجاره محل تجاری بدون اخذ سرقفلی از سوی موجر چهارشنبه 06 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قراداد پیمانکاری پژوهشی شرکت ملی گاز چهارشنبه 06 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد خدمات رایانه ای چهارشنبه 06 تیر 1397
 
نمونه فرم قرارداد با موضوع: نصب و پشتیبانی فنی نرم افزار بولتن خبری سه شنبه 05 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب سه شنبه 05 تیر 1397
 
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد کار موقت سه شنبه 05 تیر 1397
 

 

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان -- صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 12 تیر 1397 ساعت: 10:31 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات(0)

نظرات


کد امنیتی رفرش

شبکه اجتماعی ما

   
     

موضوعات

پيوندهاي روزانه

تبلیغات در سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید :

فرم های  ارزشیابی معلمان ۱۴۰۲

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام فایل را به شماره همراه   09159886819  در تلگرام ، شاد ، ایتا و یا واتساپ ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل برای شما  فرستاده می شود .

درباره ما

آدرس خراسان شمالی - اسفراین - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 12000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , طرح درس