فرم قرارداد فروش اینترنتی کالا | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی

بازديد: 15
نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی

نمونه قرارداد همکاري در فروش اینترنتی بصورت رایگان :

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد همکاري در فروش اینترنتی را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

  

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

 

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

قرارداد همکاري در فروش اینترنتی

اين قرارداد يک قرارداد همکاري در فروش محصولات فروشگاه هاي اينترنتي است  توسط پورتال فروشگاهي و سيستم همکاري در فروش(نام مجری/شرکت /سایت/صاحب کالاو...) )…………..به آدرس اينترنتي  http://...................com    به مديريت آقاي ………. فرزند احمد………  به  شماره شناسنامه ………. صادره از  ……….. به آدرس :…………………. که از اين پس در اين قرارداد  ( مجری/شرکت /سایت/صاحب کالا و...) ناميده مي شود و فروشگاه                                  به آدرس اينترنتي                                            به مديريت آقاي/خانم                                                                      فرزند           شماره شناسنامه        صادره  از                به شماره تلفن......................... و آدرس پستي:                                                                                                                   .                                                 و کد پستي:                            که از اين پس در اين قرار داد به نام همکار ناميده  مي شود.

موضوع قرارداد: فروش و بازاريابي اينترنتي محصولات همکار توسط مجری با پورسانت توافق شده در متن اين قرارداد.

مفاد قرارداد: بر اساس اين قرارداد مجری موظف است تا نسبت به بازاريابي محصولات همکار اقدام نموده و اقدام به فروش محصولات ايشان در سايت اينترنتي خود نمايد و در ازاي فروش محصولات مقدار........درصد به عنوان پورسانت دريافت نمايد اين پورسانت براساس سياست مجری و به منظور افزايش فروش به بازاريابان عضو سايت پرداخت خواهد شد و مقداري از اين مبلغ به منظور جبران هزينه ها به مجری تعلق مي گيرد.تعين پورسانت به عهده همکار بوده ليکن تعيين مقدار پرداختي به بازاريابان به سياستهاي بازاريابي مجری مربوط مي باشد و مجری مي تواند در خصوص ميزان پرداختي به بازاريابان خود و همچنين مبلغ متعلق به خود تصميم گيري نمايد.

وظايف طرفين قرارداد:

1-به محض ثبت سفارش همکار مي بايست حداکثر در مدت 48 ساعت کاري سفارش را از حالت معلق خارج کرده و نسبت به بسته بندي سفارش و ارسال آن اقدام نمايد.براي اينکار همکار با يوز پسورد خود وارد سايت مجری مي شود و عمليات ويرايش ادغام انصراف و......در سايت ايران آرنا انجام مي دهد و پس از آماده به ارسال نمودن سفارشات اين سفارشات وارد پنل ايران مارکت سنتر خواهد شد در اين مرحله به لحاظ اشکالاتي که در سيستم حسابداري سايت به وجود خواهد آمد ديگر همکار حق تغيير يا ويرايش سفارش را ندارد و فقط مي بايست سفارش را ارسال کند.

2-کليه هزينه هاي برگشتي محصول به عهده همکار است و مجری هيچ گونه مسئوليتي در اين زمينه ندارد.همکار مي تواند براي کاهش ميزان برگشتي سفارشات از روش هاي مختلف مانند تماس تلفني با سفارش دهنده و غيره استفاده نمايد.

3-هرگونه تاخير در ارسال سفارشات که منجر به برگشت شدن سفارش و همچنين انصراف نمودن سفارشات بدون هرگونه دليل خاصي که باعث متضرر شدن بازاريابان گردد توسط مجری مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت تکرار مطابق بند 13 عمل خواهد شد.

4-يک عدد پنل ايران مارکت سنتر در اختيار همکار قرار مي گيرد اين پنل با نام و آدرس و تلفن همکار بوده و همکار مي تواند علاوه بر ارسال سفارشات توسط پنل وضعيت مالي خود را نيز مشاهده نمايد.اين پنل متعلق به سايت مجری مي باشد و فقط در مدت قرارداد در اختيار همکار مي باشد و کليه حقوق مادي و معنوي آن متعلق به مجری است.

5-شماره حساب پنل متعلق به مجری بوده و بلافاصله پس از واريز هفتگي وجه توسط ايران مارکت پورسانت بازاريابان و پورسانت سايت کسر الباقي به حساب همکار واريز خواهد شد  واريز مبلغ توسط ايران مارکت در روزهاي دوشنبه هر هفته انجام مي شود و واريز مبالغ توسط مجری به حساب همکار در روزهاي سه شنبه هرهفته صورت خواهد گرفت.بديهي است در صورت تاخير در واريز توسط ايران مارکت واريز توسط مجری هم با تاخير انجام خواهد شد.

6-همکار حق اضافه کردن محصول در اين پنل و ارسال محصول توسط اين پنل را با سايتي غير از مجری ندارد و در صورت مشاهده تخلف مطابق بند 13 عمل مي گردد.

 

7-در صورتي که موجودي يک محصول به اتمام رسيده و يا به هر دليل همکار مايل به فروش محصولي خاص نيست همکار مي بايست بلافاصله با مديريت مجری تماس گرفته و محصول از سيستم مجری حذف گردد پس مطابق اين بند از قرار داد همکار حق انصرافي نمودن يک سفارش را به دليل اتمام موجودي از خود ساقط مي نمايد و در صورت تخلف  مطابق بند 13 عمل خواهد شد در آينده با ايجاد امکان ويرايش محصولات همکار مي بايست با يوزر و پسوردي که در اختيار ايشان قرار مي گيرد وارد سايت شده و خود راسا اقدام به غير فعال نمودن محصول موضوع اين بند نمايد

8- براي افزايش فروش و سود همکاران مجری و افزايش سود خود اقدام به جذب بازارياب از روش هاي معمول و قانوني مي نمايد.

9-با توجه به امکاناتي که درآينده به سايت اضافه خواهد شد همکار مي تواند خود راسا اقدام به معرفي محصول در مجری نمايد و پس از تاييد مديريت مجری در سايت نمايش داده شود

10-در صورت اعلام مراجع ذيصلاح مبني بر عدم فروش محصولات همکار در مجری همکاري قطع خواهد شد و محصولات همکار از مجری حذف مي شود و با همکار به طور کامل تسويه حساب خواهد شد.

11-در صورت تمايل طرفين به قطع همکاري نيز مطابق بند 10 عمل خواهد شد.وليکن همکار موظف است کليه سفارشات معلق را ارسال نمايد در غير اينصورت امکان تسويه حساب ميسر نمي باشد و منوط به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال مي باشد.در صورت امتناع همکار به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال به مدت يک هفته به ميزان مبلغ سفارشات معلق از حساب وي کسر و تسويه حساب انجام و سپس قرارداد فسخ خواهد شد.

12-مسئوليت سفارشات ارسالي شامل هرگونه خرابي-قيمت-عدم تطابق محصول با سفارش-و يا هرگونه اعتراض خريدار با همکار بوده و مجری هيچگونه مسئوليتي در اين قبال ندارد بر همين اساس در پنلي که در اختيار همکار قرار مي گيرد و همچنين در فاکتورهاي صادره آدرس نام و تلفن هاي همکار براي پاسخ گويي به مشتريان درج مي گردد.

13-در صورت بروز تخلف هاي مندرج در بندهاي فوق کليه محصولات همکار از مجری حذف خواهد شد و با همکار تسويه حساب کامل انجام مي گردد

14-شماره حساب همکار:                                به نام:                                  بانک:             شعبه:                 مي باشد و مجری متعهد مي گردد پس از واريز مبلغ توسط ايران مارکت سنتر حداکثر 24 ساعت بعد مبلغ متعلق به همکار را به حساب فوق واريز نمايد در صورت تاخير در پرداخت همکار مي تواند اقدام به عدم ارسال سفارشات تا تسويه حساب هفتگي نمايد.

15-در صورت فيلتر شدن مجری و يا هک شدن و يا هرگونه اشکالي که به طور ناگهاني براي مجری رخ دهد مجری موظف است تا نسبت به تسويه حساب همکار به طور کامل براساس پنل ايران مارکت اقدام نمايد.

16-در صورت فيلتر شدن پنل ايران مارکت سنتر در صورتي که تخلف بر عهده همکار باشد(شامل فروش محصولات غير مجاز توسط پنل و...) مي بايست مبلغ 500000 هزار ريال به عنوان ضرر و زيان توسط همکار به مجری پرداخت گردد و در صورتي که تخلف از مجری باشد مي بايست ايران آرنا نسبت به رفع فيلترينگ از طريق ارشاد اقدام نمايد.

17- مجری مي تواند با توجه به اقتضاي خود فعاليت خود را متوقف نمايد و در صورت توقف مجری مي بايست اقدام به تسويه حساب کامل سفارشات همکار نمايد و تا آخرين سفارش توزيع شده و واريز مبلغ آن توسط ايران مارکت امکان دسترسي همکار را به پنل ايران مارکت سنتر فراهم سازد و پس از تسويه کامل مي تواند پنل را از دسترسي همکار خارج سازد.

18-اين قرارداد در 2 صفحه و18بند و دونسخه در تاريخ .....................................تنظيم گرديده و هرکدام حکم واحد دارند  به امضاء طرفين قرارداد رسيده است.

نام و نام خانوادگي                        ....................

نام سايت:                                   مدير مجری

امضاء                                            امضاء

مهر فروشگاه                             مهر مجری

 

 

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 12 تير 1397 ساعت: 10:31 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی