قرارداد در مورد بهسازی گرافیکی پایگاه وب | سایت علمی پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی ها   لیست اقدام پژوهی ها         تجربیات ارتقای شغلی

فرم قرارداد با موضوع: قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

بازديد: 0
فرم قرارداد با موضوع: قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

 نمونه قرارداد کار  بصورت رایگان :قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

 

فایل ورد و قابل ویرایش  مربوط به قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

http://up.asemankafinet.ir/view/2553241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.jpg

همچنین متن قرارداد بالا در زیر قرار داده شده است :

 

 

قرارداد بهسازی گرافیکی پایگاه وب

قرارداد زير در تاريخ 22/08/1391 بين شركت شرکت سحر غرب به نمايندگي جناب آقا/خانم   و ..............................  (كارفرما) به نمايندگي جناب ............................ ، با رعايت كليه قوانين و مقررات مدون نظام جمهوري اسلامي ايران براساس موارد توافق شده فيمابين به نحو زير و به قيد مشاركت طرفين در پيشبرد اهداف مطروحه در موضوع قرارداد منعقد مي گردد:

 

مجري: شرکت شرکت سحر غرب - ............ نام پدر ............... شماره شناسنامه .............. صادره از ............

آدرس: ...........................................................................................................................................         تلفن: ....................

 

كارفرما: دانشگاه ..............................- جناب آقاي/ سرکار خانم .............

آدرس: تلفن:

 

موضوع قرارداد:           

طراحی و نصب قالب گرافیکی جدید برای صفحه اول و صفحات فرعی پایگاه وب ....................... برای بخش فارسی

 

مدت اجرای قرارداد:    

زمان پیش بینی شده برای نصب قالب های گرافیکی سفارش داده شده، بعد از تایید نهایی اطلاعات مورد نیاز، حداکثر 2 ماه (به ازای هر پایگاه یا هر قالب) خواهد بود.

 

 

مبلغ قرارداد:

مبلغ اجراي قرارداد 5000000 ريال (پنج ميليون ریال) در نظر گرفته شده است که پس از ارایه گزارش و پس از کسر کسورات قانونی قابل پرداخت می باشد.

 

نماینده مجري

شرکت سحر غرب

..................................                                              

نماینده کارفرما

سازمان ..........................                                             

آقای / خانم .....................

 

 

ضمیمه شماره یک: تفاهم نامه همکاری در طرح بهسایت (بخش گرافیک)

بر اساس این تفاهم نامه، شرایط و روش  استفاده از خدمات شرکت سحر غرب برای طراحی و نصب قالب گرافیکی جدید برای پایگاه تعیین می گردد.

1-       طراحی قالب بر اساس پیش طرح پیشنهادی از سوی کارفرما یا در صورت نیاز توسط بخش گرافیک شرکت (به صورت فایل word، یا تصویر یا طرح گرافیکی) آغاز خواهد شد. در سند ارسالی باید گزینه های مورد نظر کارفرما برای قرار گرفتن در صفحه اول و محل تقریبی و شیوه نمایش آنها مشخص شده باشد. همچنین اگر کارفرما خواستار استفاده از علایم و رنگ و تصاویر مشخصی باشد باید در این مستند مشخص شده باشد. (کارفرما می تواند موارد را توضیح دهد یا نشانی پایگاه اینترنتی مورد تایید و یا فایل گرافیکی مد نظر خود را تهیه و ارسال کند. نمونه هایی از پیش طرح ها در بروشور طرح بهسایت در پایگاه اینترنتی شرکت ارایه شده اند.)

2-       پست الکترونیک، گزینه ترجیحی در تمام مکاتبات و تبادلات خواهد بود. اما در صورت نیاز می توان با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به شرکت برای انتقال اسناد و مفاهیم یا رفع اشکالات اقدام نمود.

3-       بخش های مدیریت برنامه و برخی از صفحات پیش فرض (مثل فرم های ثبت نام و ارسال مقاله، و صفحات جستجو و اطلاع رسانی به دوستان) متناسب با قالب عمومی سحروب بارگذاری خواهند شد و امکان تغییر آنها مطابق با نظر کارفرما وجود ندارد. (البته با هدر و رنگ متناسب با قالب جدید مشاهده می شوند)

4-       مراحل طراحی و نصب تنها یکبار در قالب این قرارداد انجام شده و در صورت نیاز به قالب جدید تر یا تغییرات وسیع در قالب پیشین، هزینه انجام کار مجدد اخذ خواهد شد.

5-       زمان پیش بینی شده برای نصب قالب های گرافیکی سفارش داده شده، بعد از تایید نهایی اطلاعات مورد نیاز، حداکثر 2 ماه (به ازای هر پایگاه یا هر قالب) خواهد بود. (معمولا ظرف 1 ماه تحویل داده می شود)

6-       احتمال غیر فعال شدن و در دسترس نبودن برخی از امکانات پایه ای برنامه در قالب جدید وجود خواهد داشت. مثلا امکان دارد اضافه کردن فرم نظرسنجی یا بلوک جدید در صفحه اصلی سایت منعکس نشده و نیاز به ویرایش دستی فایل قالب باشد.

7-       فایل های قالب به صورت html و فایل هایی ضمیمه (تصاویر و CSS و ...) همواره برای ویرایش و انجام تغییرات (با ویرایش فایل های html یا تصاویر بوسیله ویرایشگر های لازم) در اختیار مدیر پایگاه قرار خواهند داشت.

8-       در صورتی که لوگو یا نام شرکت به صورت کوچک و کمرنگ در حاشیه یا زیر قالب (متناسب با نظر کارفرما) اضافه شود و حداقل تا یک سال با پیوند به سایت شرکت باقی بماند، بسته به تعداد بازدید کنندگان و نوع نمایش لوگو، تخفیف هایی از 10 تا 80 درصد در نظر گرفته خواهد شد.

9-       قرارداد تا پیش از ارسال از سوی کارفرما و تایید توسط مجری، مسئولیتی برای شرکت ایجاد نکرده و بعد از تایید تا 3 ماه (برای تهیه پیش طرح، رفع اشکال و ارسال نسخه نهایی سوی کارفرما) معتبر خواهد بود و بعد از آن طبق شرایطی قابل تمدید می باشد.

 

توضیح شماره یک:

طراحی قالب اختصاصی شما مراحل زیر می باشد و حداکثر ظرف 2 ماه انجام خواهد شد:

1- بررسی نمونه پایگاه ها و ارایه پیشنهاد تغییر پایگاه مورد نظر

2- ارایه پیش طرح به کارفرما جهت بررسی و تایید

3- طراحی قالب گرافیکی و ارسال آن به کارفرما جهت بررسی و تایید

4- انجام تغییرات مد نظر کارفرما

5- تایید نهایی طرح گرافیکی

6- نصب قالب گرافیکی صفحه اول و انجام اصلاحات تا تایید نهایی آن

7- فعال شدن قالب گرافیکی برای صفحات فرعی پایگاه

 

توضیح شماره دو:

قالب گرافیکی برای صفحات فارسی و انگلیسی به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد. در صورتی که قالب بخش انگلیسی تغییر زیادی نسبت به قالب بخش فارسی نداشته باشد، هزینه اجرای طرح دوم، شامل 50 درصد تخفیف خواهد شد.

 

توجه: تنها تکمیل و ارسال فایل از طریق پست الکترونیک نماینده تایید شده کارفرما کافی است و نیازی به فاکس یا پست کردن آن نیست.

 

 

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 05 تير 1397 ساعت: 12:10 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

نظرسنجي

چقدر از تحقیقات سایت راضی هستید و به دیگران سایت را معرفی می کنید ؟
درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی