جدید ترین اخبار

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و واتساپ: 09159886819  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

پشتیبانی سایت

در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید به شماره 09159886819 در شاد ، تلگرام و یا نرم افزار ایتا  پیام بدهید
آیدی ما در نرم افزار شاد : @asemankafinet

راهنمای سفارش تحقیق دانشجویی و دانش آموزی و دبیران محترم

بازديد: 8307راهنمای سفارش تحقیق دانشجویی  و دانش آموزی و  دبیران محترم

برای سفارش تحقیق موضوع خود را با تلگرام به شماره 09159886819  یا آیدی تلگرام  @dabiryar  ارسال نمائید

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان--صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 18 آذر 1393 ساعت: 12:4 منتشر شده است
برچسب ها : ,,
نظرات(4)

شهرستان اسفراین قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی کشور

بازديد: 46
شهرستان اسفراین قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی کشور

 

اسفراین قهرمان مسابقات  کشتی پهلوانی کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین از برگزاری مسابقات چند جانبه کشتی پهلوانی کشور  ، بزرگداشت شهدای ورزشکار در تاریخ 24 تا 26  آذر ماه و در جمع پرشور مردم در سالن شهدای کارگر این شهرستان خبر داد .

مهدی بهمنیار در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری برنا اعلام کرد : این مسابقات  با حضور 120  کشتی گیر در قالب 18 تیم  از 5 استان خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی، یزد و گلستان برگزار گردید.

بهمنیار گفت :این مسابقات در 6 وزن برگزار شد که در 60 کیلوگرم حامد حسین پور از تیم مینیاتور اسفراین ، رضا فلاحی از فریمان ، مهدی علمی از اسفراین ، در 70 کیلوگرم ، ابراهیم ولیان از اسفراین ، رضا قنبر زاده از فریمان ، محمد ملکی از خراسان جنوبی ، در وزن 80 کیلوگرم ، هادی قدیمی از اسفراین ، بهمن واحد الهی از چناران ، علی غلامی از خراسان جنوبی ، در وزن 90 کیلوگرم ، مصطفی اسکندری از قوچان ، مجتبی کلانتریان از اسفراین ، علیرضا وظیفه شناس از خراسان رضوی و مهران حسن زاده از اسفراین ( مشترک سوم ) ، در وزن 100 کیلوگرم ، عرفان حسین زاده ار خراسان جنوبی ، احسان قلی زاده از اسفراین ، رسول صحرایی از خراسان رضوی ، در وزن به اضافه 100 کیلوگرم ، جواد محمد پور از تیم مینیاتور اسفراین ، امین قلی زاده از اسفراین و یزدان حسن پور از چناران به مقام های اول تا سوم دست یافتند .

بهمینار افزود : در نتایج تیمی اسفراین اول ، خراسان جنوبی دوم و تیم فریمان مقام سوم را بدست آوردند .

وی در پایان از تمامی عواملی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند تشکر و هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط اجتماعی و مرام پهلوانی برشمرد و گفت: برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات کشوری این رشته در  آینده در حال انجام می باشد .

کشتی پهلوانی یکی از روش‌های کشتی گرفتن است که ریشه آن به ایران باستان برمیگردد. این کشتی توسط پهلوانان اسطوره ای ایران انجام می‌شد.

در کشتی پهلوانی، کشتی گیران شلوار مخصوصی به پا می‌کنند که از کمر تا زانو را می‌پوشاند و چیزی شبیه کمربند نیز دارد .

شهرستان ۱۲۰هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد و کشتی چوخه یکی از نمادهای اصلی این شهر می باشد .

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان--صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: چهارشنبه 08 تير 1401 ساعت: 10:29 منتشر شده است
نظرات(0)

اوج هیجان در اولین دوره مسابقات موتور کراس اسفراین

بازديد: 23
اوج هیجان در اولین دوره مسابقات موتور کراس اسفراین

 

اوج هیجان در اولین دوره مسابقات موتور کراس اسفراین

   دبیر هیئت موتور سواری اسفراین از برگزاری نخستین دوره مسابقات موتورکراس در روز جمعه با حضور موتور سواران حرفه ای از سراسر کشور  و جمع پرشور مردم در پیست شهید جاوید مهری این شهرستان خبر داد .

هادی قوتی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری برنا اعلام کرد : این مسابقات  با حضور 25  موتورسوار از 5 استان تهران ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی، گلستان و اصفهان برگزار گردید .

قوتی  افزود : این مسابقات در  پنج کلاس برگزار شد که در کلاس 65 سی سی نیایش قوتی از اسفراین ، در85 سی سی ، صادق شیر محمدی از اسفراین ، امین مجنون و امید غلامی از مشهد ، در250 سی سی ، عرفان موذنی زاده از اصفهان ، شعیب رجب علیزاده از  تایباد و هستی رضائی از اسفراین ، در450  سی سی محسن خدیور از بردسکن ، مجتبی هلاکو از مینودشت و مصطفی ایزی از اسفراین  و در سوپرکراس آزاد ، عرفان موذنی زاده از اصفهان ، محسن خدیور از بردسکن و خانم هستی رضائی از اسفراین حائز رتبه های برتر شدند .

وی در پایان از تمامی عواملی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند تشکر و هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط اجتماعی برشمرد و گفت: برنامه ریزی برای برگزاری دوره‌های بعدی این مسابقات به صورت کشوری و بین المللی در حال انجام است.

مسابقات موتورکراس یک شکل از مسابقه ی موتور سیکلت بیرون از جاده است که معمولاً در مدارها و مکان‌های محصور برگزار می‌شود.

شهرستان ۱۲۰هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد و دارای یک پیست متور کراس می باشد .

 

 

 

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان--صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت: 15:58 منتشر شده است
برچسب ها : ,,
نظرات(0)

خلاصه کتاب بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم

بازديد: 148
خلاصه کتاب بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم

کاربران گرامی در این مطلب خلاصه جامع و کامل از کتاب بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم را برای شما آماده کردیم.

خلاصه بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم

محتویات این بسته :

خلاصه بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم با فرمت پی دی اف در 60 صفحه

خلاصه بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم با فرمت پی دی اف در 27 صفحه

خلاصه بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم با فرمت پی دی اف در 66 صفحه

کتاب بنیادهای علم سیاست نوشته دکتر عبدالرحمن عالم، از منابع مهم و پر اهمیت کارشناسی ارشد و دکتری رشته های علوم سیاسی و روابط بین الملل هست که هر ساله به صورت مستقیم از آن در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سوال طرح می گردد.خلاصه ای مفید و مؤثر به صورت نکته به نکته به نحوی که همه فصول کتاب را پوشش می دهد، تدوین شده است.

دانلود خلاصه کتاب بنیادهای علم سیاست عبدالرحمن عالم

فصول کتاب:

فصل ۱ تعریف،محتوا و ماهیت علم سیاست

فصل ۲ روشهای علم سیاست

فصل ۳ علم سیاست و رشته‎های همپیوند

فصل ۴ مفاهیم جدید علم سیاست

فصل ۵ دولت، ملت

فصل ۶ نظریه‎های خاستگاه دولت

فصل ۷ تکامل دولت

فصل 8 ماهیت و هدفهای دولت

فصل ۹ حاکمیت

فصل ۱۰ طبقه بندی حکومتها

فصل ۱۱ دموکراسی

فصل ۱۲ حکومتهای پارلمانی و ریاستی

فصل ۱۳ حکومتهای تک ساخت و فدرال

فصل ۱۴ احزاب سیاسی، گروه‎های فشار

فصل ۱۵ افکار عمومی و تبلیغات

فصل ۱۶ دولت رفاه

نکات مهم : پس از پرداخت وجه لینک دانلود به شما نمایش داده میشود و برای اطمینان بیشتر یک لینک دانلود دیگر به ایمیل شما ارسال میگردد.

نکته: پیشنهاد می کنیم مطلب "خلاصه کتاب معماری معاصر غرب قبادیان" را در سایت فروش فایل بخوانید .

 

نوع فایل: پی دی اف

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان--صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت: 11:8 منتشر شده است
نظرات(0)

درمان تضمینی زردی نوزاد در منزل کشف شد !!

بازديد: 63
درمان تضمینی زردی نوزاد در منزل کشف شد !!

یرقان نام بیماری است که در هنگام تولد ممکن است برای نوزادان رخ بدهد و باعث شود تا والدین نوزاد دچار نگرانی شوند . این عارضه اگر به موقع با اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان شود کاملا بی خطر بوده و سریع درمان انجام می شود اما اگر در همان ابتدا درمان صورت نگیرد می تواند صدمات جبران ناپذیری به جای بگذارد .

در صورتی که نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است می توانید از خدمات مجموعه زردی کلینیک استفاده نمایید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد - زردی کلینیک

علل وقوع زردی نوزاد

  • نوزادان نارس یعنی نوزادانی که زودتر از موعد به دنیا می آیند ممکن است دچار زردی شوند .
  • نوزادانی که قبل از هفته 37 ام بارداری به دنیا می آیند می توانند به زردی مبتلا شوند .
  • نوزادانی که تغذیه آنها نامناسب است نیز می توانند در معرض بیماری زردی قرار بگیرند .
  • بعضی از علل زردی در نوزاد تازه متولد شده ،کبد نابالغ است که قادر به پردازش مقدار طبیعی بیلی روبین در بدن کودک نمی باشد که معمولاً بدون مداخله پزشک هم رفع میشود. کبودی و یا آسیب داخلی در طی زایمان نیز باعث ایجاد زردی در نوزاد می شود. کودک ممکن است مشکلات کبدی و ناهنجاری های ناشی از ضربه داشته باشد ؛ همچنین گلبولهای قرمز غیر طبیعی ممکن است دلیلی برای میزان غیر طبیعی بالای بیلی روبین باشند.
  • کمبود آنزیم عفونت هم می تواند باعث ایجاد زردی در نوزادان شود.

انواع زردی در نوزادان چیست ؟

زردی معمولاً به این دلیل اتفاق می افتد که نوزادان به طور معمول سطح بیلی روبین بیشتری تولید می کنند که از آن به عنوان “زردی فیزیولوژیک” یاد می شود. بیلی روبین که به رنگ مایل به زرد است ، هنگام تجزیه سلول های قرمز خون تولید می گردد. بیلی روبین توسط کبد از جریان خون خارج می شود. در نوزادان تازه متولد شده ، بدن ممکن است بیش از فرآیند تولید کبد ، بیلی روبین تولید کند.

زردی فیزیولوژیک معمولاً ظرف چند روز پس از تولد ظاهر می شود و طی دو هفته برطرف می شود. انواع دیگر زردی نوزاد می تواند به دلیل نارس بودن ، مشکلات مربوط به شیردهی ، عفونت ، عدم تطابق گروه خون بین مادر و نوزاد و همچنین سایر مشکلات خونی یا کبدی باشد.

از آنجا که بسیاری از مادران و نوزادان پس از زایمان از بیمارستان خارج می شوند ، ممکن است تا زمانی که نوزادان در خانه نباشند ، زردی ظاهر نشود. معاینه نوزاد تازه متولد شده معمولاً در چند روز اول توسط پزشک متخصص اطفال انجام می شود. همراه زردی کلینیک باشید تا اطلاعات کاملی در رابطه با علل زردی نوزاد به دست آورید.

همان طور که ذکر شد علت زردی بیلی روبین اضافی است ، ماده زائدی که هنگام تجزیه گلبول های قرمز تولید می شود. بیلی روبین به طور معمول در کبد تجزیه می شود و از طریق مدفوع از بدن خارج می شود. قبل از تولد نوزاد ، هموگلوبين در جنين و نوزادان تازه متولد شده يافت مي شود. به محض تولد ، آنها خیلی سریع هموگلوبین قدیمی را تجزیه می کنند که باعث می شود بالاتر از حد طبیعی بیلی روبین تولید کند که در نهایت باید توسط کبد از جریان خون فیلتر شود و برای دفع به روده ارسال گردد. با این حال ، کبد نوزاد تازه متولد شده نمی تواند بیلی روبین را به همان سرعتی که تولید می شود فیلتر کند و در نتیجه باعث افزایش هیپربیلی روبینمی (بیلی روبین بیش از حد) می گردد.

زردی نوزاد با شیردهی بسیار شایع است. این نوع زردی در نوزادانی است که به دو شکل جداگانه از شیر مادر تغذیه می شوند رایج است.

زردی شیردهی – در صورتی که کودک خوب تغذیه نکند ، در هفته اول زندگی رخ می دهد.

زردی شیر مادر – این زردی به دلیل چگونگی تداخل مواد موجود در شیر مادر در روند تجزیه بیلی روبین است. این زردی پس از ۷ روز از تولد نوزاد اتفاق می افتد و در ۲-۳ هفته به اوج خود می رسد.

راه های درمان زردی نوزاد چیست ؟

در صورتی که نوزاد شما به عارضه زردی مبتلا شده است شما باید در ابتدای کار یک آزمایش بابت تعیین درجه زردی بدهید . بعد از اینکه درجه زردی نوزاد شما مشخص شد باید بابت اجاره دستگاه زردی و دریافت مشاوره با مجموعه زردی کلینیک تماس حاصل فرمایید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد (دستگاه فتوتراپی)

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد

  • درمان سریع : اجاره دستگاه زردی نوزاد زمان درمان را کاهش می دهد و دارای درمان سریع تری نسبت به سایر روش های درمانی می باشد . استفاده از این روش درمان موجب می شود که زردی نوزاد شما در دو الی سه رو به صورت کامل بهبود پیدا کند .
  • مقرون به صرفه : مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی استفاده از دستگاه زردی نوزاد در منزل است زیرا هزینه اجاره ی دستگاه و درمان در منزل بسیار کمتر از درمان در بیمارستان است . شما می توانید همین الان با کمترین هزینه نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی اقدام کنید .
  • حضور مادر در کنار نوزاد : زمانی که شما نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام می کنید ، نوزاد شما در منزل و توسط خود شما مورد درمان قرار می گیرد و این موضوع باعث می شود مادر و نوزاد بالعکس بیمارستان که مادر و نوزاد از هم دور هستند از هم جدا نشوند .
  • عفونت های بیمارستانی : یکی آلوده ترین محیط های هر جامعه ای بیمارستان های هستند . علت این نکته عفونت های بیمارستانی و فضای آلوده بیمارستان است . پس بهتر است به جای بستری کردن نوزاد را در منزل درمان کنیم .

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی در خانه

ارائه کلیه خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد از مرکز درمان زردی کلینیک می باشد. اجاره دستگاه زردی نوزاد با توجه به درجه زردی نوزاد برای درمان زردی در منزل در صورت تجویز پزشک ، مفید و تاثیر گذار خواهد بود. والدین محترم باید به مراقبت های فتوتراپی در منزل و نکاتی نظیر تغذیه و شیردهی به موقع و قرار دادن مناسب چشم بند برای پوشش چشم و پوشک دقت کنند. اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و اثر بخشی آن کاملا به اثبات رسیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و درمان زردی نوزاد تنها کافیست با شرکت زردی کلینیک ارائه کننده مدرن ترین دستگاه های فتوتراپی از طریق خطوط ارتباطی ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱  تماس بگیرید.

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان--صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 ساعت: 19:5 منتشر شده است
نظرات(0)

ليست صفحات

تعداد صفحات : 11

شبکه اجتماعی ما

   
     

موضوعات

پيوندهاي روزانه

تبلیغات در سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید :
معلم سایت

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

درباره ما

آدرس خراسان شمالی - اسفراین - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 12000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , طرح درس