مستندات ارتقای شغلی مامائی - سایت علمی و پژوهشی آسمان

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و تلگرام : 09159886819 و آیدی : @dabiryar  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .فایل بعد از خرید هم مستقیم دانلود می شود هم به ایمیل شما فرستاده می شود (پوشه inbox یا s pam )

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

پشتیبانی سایت

در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید یا راهنمای خریدبه شماره 09159886819 با واتساپ یا تلگرام یا اسمس پیام بدهید.
با عضویت در کانال ما در تلگرام از آخرین تحقیقات سایت باخبر شوید آدرس کانال : @dabiranyar

مستندات ارتقا رتبه به عالی شغل مامایی

بازديد: 31
مستندات ارتقا رتبه به عالی شغل مامایی

نمونه کامل مستندات ارتقای شغلی مامائی  :

معرفی

 تجربیات ارتقای شغلی مامائی  ،جهت ارتقای شغلی ارشد به خبره و خبره به عالی -  فایل بصورت ورد(قابل تغییر در متن ) - بصورت کاملا عالی و تضمین شده می باشد .(تعداد صفحات  : شصت و چهار صفحه) -خرید(فقط 7۰۰۰ تومان(هفت هزار تومان ) هم بصورت آنلاین و هم بصورت کارت به کارت می باشد.فهرست مطالب و چکیده و فایل پی دی اف کامل در ادامه آمده است :

چکیده :

     ماما وظیفهی مهمی در مشاوره و آموزش بهداشت، نه تنها برای زنان بلکه برای خانواده و جامعه دارد. علاوه بر این، وظیفه اصلی ماما آموزش دادن دوران بارداری و آماده کردن والدین برای پذیرش وظایف پدری و مادری است که می تواند به وظایف و مسؤولیت های بیشتری همچون تنظیم خانواده و مراقبت های کودک و در بعضی موارد به مشاوره در مورد بیماری های زنان نیز گسترش یابد. در واقع تمام نه ماه بارداری مادر، با حمایت های عاطفی، روانی و جسمی ماما به انجام می رسد.

بر خلاف باور عموم که ماما را مترادف با کلمهی زایمان و به مفهوم مراقبت از دوران بارداری می دانند، حیطهی خدمات مامایی بسیار وسیع تر و از ابتدای تولد تا انتهای عمر است و ابعاد مختلف بهداشتی از جمله بهداشت باروری، مشاوره، آموزش و آگاهی در دوران بلوغ، ازدواج، بارداری و یائسگی را شامل می شود. قطعا این آموزش ها ضامن سلامت خانواده است.

در دنیا روزانه 1600 زن در اثر عوارض بارداری و زایمان جان خود را ازدست می دهند و بیش از 99 درصد این مرگ ها در کشورهای در حال توسعه است. علت مرگ و میر مادران خونریزی، زایمان سخت، فشار خون بالا، عفونت و عوارض سقط های غیر بهداشتی است و بسیاری از این مرگ ها قابل پیشگیری است. با مرگ مادر، خانواده عضو اصلی خود را از دست داده و بقا و آموزش کودکان نامعلوم می شود. با برنامه ریزی دقیق و انجام مراقبت های لازم در این دوران می توان به پیشگیری از مرگ مادران که یکی از اهداف مهم کشور هاست، دست یافت. ماما به عنوان عضو اصلی در مراقبت از مادر نقش مهمی در این خصوص ایفا می کند.

اینجانب ……………… سالیان متمادی است که به عنوان ماما در بیمارستان ………………… مشغول به خدمت می باشم وهدف از این مقاله بیان تجربیات و سوابق کاری خودم در این پست می باشد .

نکات کلیدی :

ماما تجربیات برنامه ها - پیشنهادات

 

فهرست مطالب

چکیده :

نکات کلیدی :

مقدمه(ارائه توضیح کلی درباره حوزه فعالیت)

خلاصه سوابق خدمتی(باذکر مدت خدمت)

خلاصه فعالیت ها :

گواهینامه ها :

تقدیر نامه ها  :

معرفی محل کار بنده

شرح وظایف ماما حین لیبر و زایمان

ارائه توضیح کلی در باره حوزه فعالیت

ارزیابی عمومی

ارزیابی کلی از حوزه وظایف ومسئولیتها ، بیان نقاط ضعف وقوت به شیوه روایی

نقاط قوت:

روشهای انجام کار(روشها وشیوه های انجام وظایف ومسئولیتها،حل مسئله وتصمیم گیریها در حوزه فعالیت)

خدمات مشاوره پیش از بارداری:

خدمات مراقبت بارداری:

خدمات مراقبت پس از زایمان:

خدمات مراقبت از نوزاد و کودک :

خدمات آموزش ومشاوره سلامت باروری:

خدمات تشخیص وغربالگری بیماریهای پستان:

خدمات مراقبتی سبا:

خدمات گذاردن  IUD وخروج آن:

خدمت مشاوره جهت روشهای هورمونی:

خدمت مشاوره در زمینه روشهای دائم:

خدمات مشاوره درزمینه استفاده ازکاندوم:

پاپ اسمیر:

نجارب ناموفق:

تبیین تجارب(بیان وشرح تجارب موفق یاغیرموفق)

شرکت در سمینارها،همایشها،کلاسهای بازآموزی،آزمون های حضوری وغیرحضوری وگذراندن دوره های مهارتهای هفتگانه  ICDL

همکاری در طرح آگاه سازی جامعه از علل معلولیتها:

با استفاده از مشاوره صحیح تا کنون توانسته ام از سقط های غیر قانونی بسیاری جلوگیری کنم :

درمان یک مورد خارش مقاوم به درمان دستگاه تناسلی با گرفتن شرح حال دقیق :

آموزش معنوی به مادران باردار :

کمبود پرسنل و حجم کاری زیاد :

عوامل موفقیت یا عدم موفقیت تجارب حاصله ناشی از انجام امورمحوله(بیان ودسته بندی دلایل موفقیت یا عدم موفقیت کارمند درانجام وظایف)

عوامل موفقیت:

عوامل عدم موفقیت در انجام امور محوله

اقدامات خاص(اقدامات خاصی که در طول خدمت صورت گرفته وبه نتیجه رسیده است وقابل انتقال باشد)

Up to date   بودن :

آموزش روش پیشگیری شیردهی در مادرانی که مایل به استفاده از هیچ روشی نبوده یا بدلیل بیماری نمی توانتد  از روشی استفاده نمایند:

استفاده از تجارب سالمندان  و مستند ساختن آن  به صورت خاطره و چاپ آن در مجله :

آموزش تغذیه به سالمندان به روشی جدید :

بیان نکات ویژه کلیدی (نکات کلیدی حاصل از تجربه که امکان تبدیل به مدل، الگو برای اثر بخشی بیشتر یا بهبودوضع موجود در حوزه کار  می گردد)

ارائه برنامه (دارای برنامه خاص برای آینده که حاصل تجربه خدمتی  می باشد وتمایل برای اجرای آن یا ارائه پیشنهاد مشخص)

ارتقاء باروری در راستای سیاست کشور

تامین مطلوبترین کیفیت خدمت برای داشتن انسان سالم

ازدواج و باروری

سن ازدواج و باروری

ایجاد سایتی تحت عنوان " تجارب کارآ "

پیاده نمودن سیاست باز نشستگی گام  به گام :

نتیجه گیری

منابع:

برای اطمینان شما عزیزان

فایل پی دی اف این تجربیات ارتقای شغلی مامائی فقط برای مشاهده در زیر آمده است . ابتدا فایل را مشاهده نمائید و در صورت رضایت فایل ورد این تجربیات مامائی را با قیمت فقط هفت  هزار تومان و قابل ویرایش در متن از لینک خرید دریافت نمائید. ابتدا فایل پی دی اف :

http://up.asemankafinet.ir/up/asemankafinet/Pictures/DOKMEMO.jpg

در صورت مشاهده و رضایت فایل ورد و قابل ویرایش این تحقیق ارتقای شغلی مامائی  را از لینک خرید زیر دریافت نمائید . برای خرید آنلاین تحقیق  با قیمت فقط 7 هزار تومان بر روی لینک زیر کلیک نمائید .

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید.در صفحه بعد از آن بر روی پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب کلیک نمائید تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود -   لینک خرید :

http://up.asemankafinet.ir/view/1543587/submit.gif

 

 مطالب مرتبط :

تحقیق ارتقای شغلی سوپروایزر بیمارستان

 

تجربیات کارشناس بهداشت حرفه ای

 

تجربیات ارتقای شغلی پرستاری

منبع : سايت علمي و پژوهشي آسمان
اين مطلب در تاريخ: شنبه 25 فروردين 1397 ساعت: 11:21 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

موضوعات

پيوندهاي روزانه

امکانات جانبي

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام و نام خانوادگی نام فایل و ایمیل خود را به شماره همراه 09159886819 ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل به ایمیل شما  فرستاده می شود .

درباره ما

آدرس مشهد قاسم اباد - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 10000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , کارآموزی