2 - ترجمه آماده مقاله چرخه هاي تئوري پردازي در تحقيقات مديريت

راهنمای سایت

سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و واتساپ: 09159886819  -  صارمی

2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .

3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل http://up.asemankafinet.ir/view/2488784/email.png  را بنویسید.

http://up.asemankafinet.ir/view/2518890/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.jpghttp://up.asemankafinet.ir/view/2518891/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA.jpg

لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

پشتیبانی سایت

در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید به شماره 09159886819 در شاد ، تلگرام و یا نرم افزار ایتا  پیام بدهید
آیدی ما در نرم افزار شاد : @asemankafinet

2 - ترجمه آماده مقاله چرخه هاي تئوري پردازي در تحقيقات مديريت

بازديد: 471

در زیر مقاله انگلیسی  با عنوان انگلیسی The Cycles of Theory Building in Management Research و ترجمه فارسی چرخه هاي تئوري پردازي در تحقيقات مديريت - تعداد صفحات مقاله انگلیسی 19 صفحه و تعداد صفحات ترجمه فارسی آن بیست و سه صفحه - فایل هم ترجمه و هم مقاله انگلیسی بصورت پی دی اف pdf  می باشد . قیمت فقط چهار هزار تومان -مقاله در سال 2005 نوشته شده است

یک قسمت از مقاله با ترجمه در زیر آمده است :

Some scholars of organization and strategy expend significant energy disparaging and
defending various research methods. Debates about deductive versus inductive theory-building
and the objectivity of information from field observation versus that of large-sample numerical
data are dichotomies that surface frequently in our lives and those of our students. Despite this
focus, some of the most respected members of our research profession (i.e., Simon (1976), Solow
(1985), Hambrick (1994), Staw and Sutton (1995), and Hayes (2002)) have continued to express
concerns that the collective efforts of business academics have produced a paucity of theory that
is intellectually rigorous, practically useful, and able to stand the tests of time and changing
circumstances

 

مقدمه

برخي از محققان علم سازمان و استراتژي، تلاش قابل توجهي را براي دفاع از روش هاي مختلف تحقيق انجام داده اند. بحث در مورد استقرايي يا قياسي بودن شکل گيري تئوري و هدف اطلاعات از مشاهدات ميداني در مقابل نمونه داده هاي عددي بزرگ، دوبخش جداگانه هستند که غالباً در زندگي ما و کساني که دانشجويان ما هستند وجود دارد. با وجود اين، برخي از اعضاي محترم حرفه اي تحقيق ما همچنان نگراني هايي دارند که تلاش هاي جمعي از دانشگاهيان تنها محدود به توليد اندک از تئوري است که بايد دقيق و عملا مفيد باشد، و همچنين قادر به آزمون کردن در زمان و شرايط در حال تغيير باشد. هدف از اين مقاله اين است که فهرست مطالبي از فرايند تئوري پردازي را ارائه نمايد که ميان داده، روش ها و تئوري ارتباط برقرار مي کند. ما اميدواريم که اين مدل بتواند يک زبان مشترک در مورد فرايند پژوهش فراهم کند که کمک کند به دانشمندان مديريت تا بتوانند نقش انواع داده ها و پژوهش ها را بهتر درک کنند، و به وسيله آن بتوان در کارهاي ديگر موثرتر بود.

 

برای خرید مقاله انگلیسی و ترجمه آن که یادآور می شویم بصورت پی دی اف می باشند . با قیمت فقط چهار هزار تومان از لینک خرید زیر اقدام نمائید .

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود -   لینک خرید :

 

http://up.asemankafinet.ir/view/1543587/submit.gif

 

منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان -- صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید
اين مطلب در تاريخ: یکشنبه 11 خرداد 1393 ساعت: 7:53 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,
نظرات(0)

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش

شبکه اجتماعی ما

   
     

موضوعات

پيوندهاي روزانه

تبلیغات در سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید :

فرم های  ارزشیابی معلمان ۱۴۰۲

با اطمینان خرید کنید

پشتیبان سایت همیشه در خدمت شماست.

 سامانه خرید و امن این سایت از همه  لحاظ مطمئن می باشد . یکی از مزیت های این سایت دیدن بیشتر فایل های پی دی اف قبل از خرید می باشد که شما می توانید در صورت پسندیدن فایل را خریداری نمائید .تمامی فایل ها بعد از خرید مستقیما دانلود می شوند و همچنین به ایمیل شما نیز فرستاده می شود . و شما با هرکارت بانکی که رمز دوم داشته باشید می توانید از سامانه بانک سامان یا ملت خرید نمائید . و بازهم اگر بعد از خرید موفق به هردلیلی نتوانستیدفایل را دریافت کنید نام فایل را به شماره همراه   09159886819  در تلگرام ، شاد ، ایتا و یا واتساپ ارسال نمائید، در سریعترین زمان فایل برای شما  فرستاده می شود .

درباره ما

آدرس خراسان شمالی - اسفراین - سایت علمی و پژوهشی آسمان -کافی نت آسمان - هدف از راه اندازی این سایت ارائه خدمات مناسب علمی و پژوهشی و با قیمت های مناسب به فرهنگیان و دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد .این سایت دارای بیشتر از 12000 تحقیق رایگان نیز می باشد .که براحتی مورد استفاده قرار می گیرد .پشتیبانی سایت : 09159886819-09338737025 - صارمی سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی, گزارش تخصصی درس پژوهی , تحقیق تجربیات دبیران , پروژه آماری و spss , طرح درس